Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

03.10.2017 | 10:49

Обговорили плани на майбутнє

Вчора, 02 жовтня, керівник апарату Мукачівської райдержадміністрації Олександр Чекан провів робочу зустріч з редактором міськрайонної газети «Мукачево» Віктором Дворниченком.

На зустрічі було обговорено подальшу співпрацю районної адміністрації з редакцією газети та плани на майбутнє.

Наразі, райдержадміністрацією прийнято районну Програму із забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики на 2016-2017 роки, за якою передбачено висвітлення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації. З такою метою, і було укладено договір з редакцією газети «Мукачево» від 11 травня 2016 року.

Та, оскільки, за кілька місяців строк дії вище згаданої Програми закінчується, виникає питання подальшої співпраці адміністрації й редакції, адже проблема інформування населення про роботу влади й надалі залишається актуальною.

Під час бесіди з’ясувалося, що обидві сторони зацікавлені у подальшій співпраці, тому, було прийнято рішення поки що виконувати пункти з укладеного договору до кінця поточного року, а вже після розробки та затвердження нової Програми, детально обговорити питання укладання договору на наступний рік.