Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

07.11.2017 | 14:15

В Мукачівській РДА

 

Піклування та турбота про дітей – одна із головних ознак людяності світу. А захист прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування чи не головний показник цивілізованого суспільства. Та все частіше, ми зустрічаємо та чуємо в новинах повідомлення про жахливі умови проживання та утримання дітей, про порушення їх конституційних прав, про випадки халатності, які призводять до непоправних наслідків.

Тому, задля недопущення подібних ситуацій в районі, в Мукачівській райдержадміністрації тісно співпрацює ряд відповідних служб та структурних підрозділів, головною метою роботи яких є опіка та захист прав та інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Так, з метою активізації роботи щодо своєчасного виявлення фактів неналежного стану утримання та виховання дітей, а також здійснення контролю за умовами утримання, виховання та проживання дітей в спеціалізованих закладах краю, в Мукачівській РДА було утворено спеціальну районну робочу комісію. Керівником даної комісії став заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Олександр Богів.

Цими днями, комісія здійснила перший виїзд у район, під час якого було обстежено умови проживання дітей в двох спеціалізованих закладах Мукачівщини: Домбоківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті та Чинадіївському дитячому будинку.

Члени вище згаданої робочої комісії під час здійснення аналізу об’єктів соціальної сфери, де перебувають діти, перш за все звертали увагу на організацію якісного харчування дітей; дотримання належних санітарно-гігієнічних умов їх утримання; створення належних умов для їх проживання, виховання та розвитку.

Особливу увагу комісія звертала на забезпечення безперервного спостереження за станом здоровя вихованців, надання їм своєчасної медичної допомоги та дотримання Правил протипожежної безпеки.

Так, за результатами перевірки, комісією було складено відповідні акти обстежень, згідно яких, температурний режим на час опалювального періоду дотримано; санвузли та харчоблоки знаходяться у належному санітарному стані; електричне обладнання та котельні перебувають у технічно справному стані. Що ж стосується протипожежної безпеки, то грубих порушень, які б змогли спричинити негативні наслідки – не виявлено. Обєкти обстеження забезпечені первинними засобами пожежогасіння, проте, є і певні недоліки.

Так, у Домбоківській школі-інтернаті пожежний щит не доукомплектований згідно чинного законодавства, а план евакуації потребує доопрацювання.

Комісією з питань контролю за умовами утримання, виховання та проживання дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, й надалі буде проводитися спостереження та контроль як за роботою вище згаданих, так й інших спеціалізованих закладів району.

Новини

Всі новини >>