Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

08.11.2017 | 14:50

Bідбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

 

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, вчора під керівництвом заступника голови Мукачівської райдержадміністрації Олександра Богіва, було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний цього засідання було винесено 12 питань. Зокрема, як і завжди, членами комісії розглядалися справи про доцільність позбавлення батьківських прав одного з батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків, взяття дитини на облік як такої, що перебуває в складних життєвих обставинах, надання дозволів на дарування чи купівлю будинку, право користування яким мають діти.

Особливу увагу було приділено обговоренню питання розгляду актів обстеження житлово-побутових умов проживання малолітніх/неповнолітніх дітей, які проводилися службою у справах дітей, щодо доцільності проживання дітей з матір`ю.

Також, члени комісії детально зупинилися на розгляді листа служби у справах дітей Перечинської РДА про надання дозволу розєднання братів/сестер Лакатош у зв’язку з іноземним усиновленням. Оскільки, дана справа вже не раз розглядалася на комісії, і кожен з членів засідання вже ознайомлений з даною ситуацією, тому, після короткої дискусії, більшістю голосів присутніх було прийнято рішення про доцільність роз’єднання дітей.

У підсумку, з кожного з 12 питань, винесених на порядок денний, було прийнято компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Новини

Всі новини >>