Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

15.11.2017 | 09:26

Ряд важливих питань з життя району обговорили в Мукачівській РДА

        

Вчора, 14 листопада, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів провів чергову організаційну нараду з керівниками підзвітних відділів та управлінь адміністрації.

Цього дня на порядок денний було винесено три питання, які стосувалися організації визначних та пам’ятних дат, проведення яких в районі планується найближчим часом, а саме:

відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи;

про заходи у зв’язку з Днем памяті жертв голодоморів;

святкування Міжнародного дня інвалідів.

У підсумку наради, присутніми було розроблено та затверджено план заходів з відзначення всіх вище згаданих пам’ятних дат.

Так, до святкування Дня Гідності та Свободи, яке заплановане на 21 листопада, буде проведено районний захід на базі Завидівського клубного закладу, за участі представників органів виконавчої влади, територіальних громад, представників волонтерських рухів та духовенства.

Також, до відзначення цього дня, в закладах освіти та культури району буде організовано тематичні виставки.

Що ж стосується вшанування жертв голодоморів, яке відзначатиметься 24 листопада, то присутніми також було прийнято рішення про проведення одного основного районного заходу. Цього разу, він запланований у Центральній районній бібліотеці, куди також будуть запрошені представники влади краю, працівники освітньої та культурної сфери району та керівники деяких відділів та управлінь райдержадміністрації.

Ще одна подія, присвячена цій визначній даті планується в районному центрі дитячої та юнацької творчості, що у Великих Лучках.

Останнім на зустрічі розглядалося питання святкування Міжнародного дня інвалідів, що щороку відзначається на початку грудня, а саме, 3 числа.

З цього питання, заступник голови державної адміністрації Олександр Богів поспілкувався з головою Мукачівського районного товариства інвалідів Василем Гонаком, який також був присутній на нараді.

Так, у підсумку, було вирішено об’єднати відзначення двох пам’ятних дат - Міжнародного дня інвалідів та Міжнародного дня волонтерів, яке святкується 5 грудня – одним районним заходом у форматі круглого столу на базі Мукачівської адміністрації. Попередньо, його проведення заплановано на 5 грудня в малому залі засідань райдержадміністрації.