Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

17.11.2017 | 14:49

Про перспективи розвитку

Туристична галузь Мукачівського району надалі набуває все помітнішого значення для розвитку соціально-економічної сфери району. Вигідне  географічне розташування, неповторна природа та наявність рекреаційних ресурсів сприяє і розвитку сільського зеленого туризму.

Саме про такий оптимальний для простого населення вид бізнесу і говорили на семінарі-навчанні на тему «Сільський туризм. З чого почати та як досягти успіху?», який цими днями відбувся в малому залі засідань Мукачівської РДА.

Даний захід було організовано департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА та активної співпраці начальника відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Мукачівської РДА Василя Шкріби, на виконання розпорядження голови ОДА про розвиток сільського туризму в Закарпатській області.

Участь у семінарі прийняли  безробітні, які проживають в сільській місцевості, потенційної для такого виду діяльності, а також студенти IV курсу ВП НУБіП «Мукачівський аграрний коледж», які здобувають спеціальність «Туристичне обслуговування».

Організація зеленої садиба, сільське господарство, виноградарство та виноробство, ресторанний бізнес, надання різних видів послуг, організація культурно-масових заходів та безліч інших варіантів – ці та інші питання було обговорено присутніми під час заходу.

За результатом семінару, всі учасники отримали сертифікати, інформаційні матеріали, а головне, впевнилися, що маючи мету – її можна втілити в життя, головне – цього захотіти.

Новини

Всі новини >>