Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

30.11.2017 | 13:36

В Мукачівській РДА

 

В Мукачівській районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

На позачерговому засіданні, яке відбулося вчора, 29 листопада,  під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Богіва, розглянуто 4 питання: про доцільність позбавлення батьківських; про надання згоди на роз’єднання братів/сестер  при усиновленні дитини; щодо встановлення опіки над малолітньою дитиною; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

Новини

Всі новини >>