Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

30.11.2017 | 14:45

До відзначення Міжнародного дня інвалідів

Напередодні Міжнародного дня інвалідів, 30 листопада Мукачівський районний центр зайнятості провів День відкритих дверей центру зайнятості та інформаційно – консультаційні заходи для осіб з інвалідністю. Метою таких заходів є привернення особливої уваги суспільства до проблем  громадян з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя, надання їм всебічної допомоги.

Цього дня для громадян з інвалідністю було проведено ряд заходів: і семінар за участю представників Управління СЗН Мукачівської РДА, міні-ярмарок вакансій та професіографічна екскурсія на ТОВ «Флекстронікс». 

Відбулася й робоча нарада за участю заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, лікаря–реабілітолога Мукачівської міжрайонної МСЕК Ганни Болдижар, представників Управління СЗН Мукачівської РДА та об’єднаного Управління ПФ, сільських голів. На зустрічі підвели підсумки роботи зі сприяння зайнятості інвалідів району, обговорили проблемні питання працевлаштування осіб з обмеженими можливостями та намітили подальші спільні дії з вирішення цих питань.

Тільки завдячуючи співпраці центру зайнятості із органами влади та роботодавцями, за 11 місяців поточного року працевлаштовано 18 осіб з інвалідністю, в тому числі 1 особа започаткувала підприємницьку діяльність з отриманням одноразової виплати допомоги по безробіттю. 8 безробітних цієї категорії, для успішного працевлаштуванням, пройшли професійну підготовку чи підвищили свою кваліфікацію за направленням центру зайнятості.

Директор районного центру зайнятості Роман Мельничук інформував присутніх і про нові сучасні форми та методи роботи, які запроваджені в державній службі зайнятості, серед яких послуги з допомоги у складанні відео-резюме та організація он-лайн співбесід з роботодавцем. Завдяки таким технологіям підвищується ефективність надання послуг, заощаджуючи при цьому час та кошти клієнтів.

Служба зайнятості налаштована і надалі, спільно із соціальними партнерами та роботодавцями, працювати у напрямку інтеграції людей з інвалідністю до активного трудового та суспільного життя.    

 

Мукачівського районного центру зайнятості

Новини

Всі новини >>