Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

06.12.2017 | 14:38

Два споріднені свята відзначили в Мукачівській РДА

 

Міжнародні дні інваліда та волонтера відзначили цими днями в малому залі засідань Мукачівської райдержадміністрації. Зустріч проходила у форматі круглого столу, під час якого старше покоління мало можливість поділитися мудрістю та досвідом з підростаючим поколінням, а молодь, у свою чергу, показала, що майбутнє Мукачівщини у надійних руках.

На урочистому зібранні було присутньо багато поважних гостей. Так, віддати шану волонтерам та ветеранам району завітали заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, головний лікар Мукачівського центру первинної медико-санітарної допомоги Вікторія Лані, представники управління соціального захисту населення, районного центру зайнятості, управління пенсійного фонду, а також начальник відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту адміністрації Микола Ващенок, педагоги, учнівська молодь, та, звичайно, самі винуватці свята активісти волонтерського руху краю та члени Мукачівського районного товариства інвалідів.

Першим до присутніх звернувся голова Мукачівської райради Іван Михайло. Він привітав присутніх з такими добрими та потрібними святами, побажав усім міцного здоровя, сили духу та віри в краще майбутнє.

Далі, з вітальним словом виступив заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів. Він подякував як волонтерам, так і представникам товариства інвалідів за їх самовіддану роботу, за турботу про нужденних та незахищених, за незламність та самопожертву. «Ці два свята, які недарма відзначаються тільки з різницею в кілька днів, є нерозривно пов’язаними, адже волонтери піклуються і про людей з обмеженими можливостями, а інваліди нерідко бувають волонтерами. Тому, я вклоняюся перед вами за вашу мужність і жертовну працю. Своїм прикладом ви показуєте, що в світі не все ще так погано, і що є добрі люди на землі, головне просто не опускати руки» - наголосив Олександр Ярославович.

Після вітального слова, керівники району нагородили почесним дипломом Закарпатської ОДА кращого волонтера Закарпаття. Цього року ним стала мешканка Мукачівщини – Світлана Галушка з Горонди.

Також, за розвиток волонтерського руху Мукачівського району було нагороджено голів волонтерських центрів сіл Залужжя, Макарьово та Лавки.

Надали слово цього дня і винуватцям свята. Так, голова Мукачівського товариства інвалідів Василь Гонак звернувся до присутніх зі словами вдячності. Він подякував за порозуміння та підтримку керівникам району, а за допомогу в роботі товариства і безпосереднє піклування про осіб з обмеженими можливостями працівникам управління соціального захисту населення та медичним працівникам району.

Відтак, грамотами товариства інвалідів було відзначено заступника голови РДА Олександра Богіва, головного лікаря ЦПМСД Вікторію Лані та окремих керівників первинних організацій інвалідів району.

Привітав колег і керівник районного волонтерського центру «Пенсіонер» Василь Гонак. Він розповів про історію створення та роботу центру. «При Мукачівській районній раді Організації ветеранів України діє волонтерський центр «Пенсіонер», якому  підпорядковані первинні волонтерські осередки, з яких 43 є ветеранськими, а 48 – молодіжно-шкільними.

В цих осередках працює 1438 волонтерів, з яких 786 – учнівська молодь. Вони опікуються 1067 одинокими, перестарілими, нужденними, особами з особливими потребами та іншими», - наголосив у своєму виступі Василь Васильович.

 

 

 

Не забули цього дня і про підростаюче покоління. Перед присутніми виступила і представниця шкільного волонтерського загону села Ракошино Гарапко Людмила, яка розповіла про особливості роботи молодих волонтерів, про їх участь у всеукраїнській акції «Милосердя» та допомогу «Червоному Хресту».

На завершення, заступник голови райдержадміністрації Олександр Богів разом з начальником відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту РДА Миколою Ващенком відзначили кращих волонтерів-школярів району грамотами та подяками.

Новини

Всі новини >>