Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

18.12.2017 | 11:16

Мукачівський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

Мукачівський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді активно проводить роз`яснювальну роботу у місцях компактного проживання ромів з метою забезпечення належних умов для виховання дітей. 19 грудня працівниками МРЦСССДМ спільно з лікарем Баркасівської АЗПСМ  було проведено груповий захід у с. Баркасово, в ході якого жінкам надали необхідну інформацію щодо порядку отримання державних соціальних допомог сім`ям з дітьми, порядку перевірки цільового використання коштів при народженні дитини, підвищення батьківського виховного потенціалу, медичного забезпечення.

З метою уникнення мовних бар`єрів та кращого засвоєння інформації  фахівець з соціальної роботи  Центру  Расчупкіна Д. В. угорською мовою в доступній формі надала роз`яснення про визначені законодавством аспекти цільового використання коштів, наголосила присутнім, що основною підставою для припинення виплат державної соціальної допомоги є неналежні умови для повноцінного життя та виховання дитини, її безпечного та комфортного проживання.

Практичний психолог Центру Балог В. В. повідомила, що МРЦСССДМ надає комплекс соціальних послуг на безоплатній основі, відповідно до потреб кожній родині, яка бажає прийняти допомогу.

Лікар Баркасівської АЗПСМ  Сметюхов О. Д. наголосив на важливості регулярних медичних оглядів та вчасної вакцинації як дітей, так і дорослих. 

Новини

Всі новини >>