Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

12.01.2018 | 08:56

Від «Бобовищенського грона» - до «Василля»:винороби з Македонії представили свою продукцію на обласному фестивалі

Від «Бобовищенського грона» - до «Василля»:винороби з Македонії  представили свою продукцію на обласному фестивалі

На запрошення організаційного комітету Міжнародного гастрономічно-колядницького фестивалю «Василля»  та Мукачівської РДА, свою винну продукцію Закарпаттю презентували винороби з Македонії.

Зазначимо,  статус міжнародного фестивалю надали виробники Угорщини, Польщі, Словаччини, Румунії, Німеччини та Македонії, що представили власну продукцію.

Нагадаємо, представники королівської винарні «QUEEN MARIA» з Македонського міста Демір-Капія, своє знайомство з Україною розпочали минуло року, відвідавши в якості учасника Етнофестиваль Мукачівщини «Бобовищенське гроно».

Справжній фурор на фестивалі викликало вино незвичного блакитного кольору. Легке з глибоким насиченим смаком, фруктовими нотками та букетом аромату, BLUE CHARDONNAY  було представлене і під час фестивалю «Василля». Допомагали закордонним гостям у роботі презентаційної локації начальник управління АПК Ілля Йовбак та начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму   Василь Шкріба.

В експозиційній локації винарні «QUEEN MARIA» гостей пригощали:

Червоними винами:

Ravin Cabernet Sauvignon

Merlot

Pinot Noir

Vranec

Користувалося популярністю у відвідувачів фесту  сухе рожеве вино The Rosé з легкими фруктовими нотками.

«Ми продовжуємо розвивати співпрацю з представниками виноробної галузі Македонії, - наголошує голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - участь обох сторін у фестивалях, презентаціях, обмін досвідом та популяризація як Закарпаття, так і Македонії туристичних – ось наша спільна мета».

Винний ряд та локацію Македонії відвідали багато поважних гостей, серед яких керівники краю, туризмознавці, експерти по виноробству, представники винарень та приватні винороби, які дали високу фахову оцінку винній продукції «QUEEN MARIA».