Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

14.02.2018 | 10:17

Мукачівщина долучається

Мукачівщина долучається до реалізації всеукраїнського проекту „Модернізація системи соціальної підтримки населення України”.

Міністерством соціальної політики України впроваджується проект „Модернізація системи соціальної підтримки населення України”, за сприяння Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР).

Метою проекту є покращення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні для малозабезпечених сімей.

Також в рамках Національної стратегії реформування системи інституційного догляду і виховання дітей на 2017-2026рр., планується затвердження Регіонального плану  - довгострокового документу, що визначає шляхи розвитку системи забезпечення та захисту прав дітей.

 До реалізації даного проекту долучиться й Мукачівщина, адже органи державної влади разом з органами місцевого самоврядування, службами, відомствами та за участю громадськості є виконавцями ряду заходів  Плану заході з реалізації Стратегії.

Підготовчим етапом до такого планування є збір інформації про становище дітей та сімей в районі для визначення потреби вразливих груп населення в освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послугах, формах альтернативного догляду дітей, інших механізмів соціального захисту.

З метою збору інформації та на виконання Доручення голови Мукачівської РДА С.Гайдая, створено робочу комісію з координації та контролю за реалізацією проекту „Модернізація системи соціальної підтримки населення України”.

Перше засідання робочої групи провів заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, а службу в справах дітей Мукачівської  РДА ( керівник Наталія Булеца) визначено координатором з виконання заходів проекту.

Під час першого ознайомчого засідання члени комісії, які представляють державні відомства та служби,відпрацювали алгоритм взаємодії з координатором виконання проекту, ознайомилися з документами та додатками щодо реалізації проекту та збору інформації та визначилися з подальшими діями.