Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

16.02.2018 | 15:48

Засідання президії

У Мукачівській РДА відбулося засідання президій Ради ветеранів Мукачівського району. Головував на засідання керівник Ради ветеранів району Іван Дмитрович Качур. На зібранні були присутні: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, головний лікар Центру надання первинної медико санітарної допомоги Вікторія Лані, які також є членами президії. Запросили на засідання ради й селищного голову Кольчина Миколу Дуба.

Засідання президії розпочав своїм виступом голова Кольчинського осередку Ради ветеранів району Василь Іванович Удут, який підкреслив важливість співпраці з селищним головою та депутатським корпусом Кольчина.

Цей момент був співзвучним  другим питанням, яке розглянули члени президії: Про співпрацю Ради ветеранів району з органами місцевого самоврядування.

Голова Ради ветеранів району Іван Дмитрович Качур анонсував проведення Пленуму Ради ветеранів у березні поточного року. Також  у виступі Івана Дмитровича йшлося про те, що Рада ветеранів району долучилася до  всеукраїнської Естафети пам’яті «Слава визволителям України», в рамках якої планується проведення ряду заходів та місцевих та районному рівні.