Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

16.02.2018 | 09:55

Про порядок заповнення Е-декларацій говорили в РДА

 

16 лютого 2018 року в великому залі засідань під керівництвом керівника апарату Мукачівської райдержадміністрації Чекана О.І. та начальника навчально-організаційного відділу Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Росохи М.І., заступника начальника  відділу персоналу Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Феделеш О.В. відбувся семінар-навчання на тему: ,,Антикорупційна політика. Е-декларування. Про порядок заповнення електронної декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру’’. Семінар будувався в формі діалогу запитання – відповідь, де  державні службовці райдержадміністрації та інших державних органів,  посадові особи місцевого самоврядування  отримали роз’яснення щодо правил заповнення та подання електронної декларації на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Олександра Василівна Феделеш детально роз’яснила присутнім що і як потрібно декларувати, які бувають типи декларацій, строки подання,  кого вважають членом сім’ї декларанта, як заповняти декларацію, якщо член сім’ї відмовляє у наданні необхідної для декларування інформації, пороги декларування, можливість подання виправленої декларації, правила заповнення форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, яка інформація у декларації є конфіденційною та інше.

Також присутніх ознайомлено з рішеннями Національного агентства з питань запобігання корупції “Про функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави”, “Про внесення змін до Форми декларації осіб та Форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані”, Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України “Про запобігання корупції” стосовно заходів фінансового характеру та інші.