Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

07.03.2018 | 16:15

У Мукачівській РДА відбулася підсумкова нарада

У Мукачівській РДА відбулася підсумкова нарада працівників культури. Нараду провела начальник відділу культури Мукачівської РДА Оксана Кречковська.
На підведення підсумків були запрошені: керівники клубних, бібліотечних установ,працівники районного будинку культури, центральної районної бібліотеки, директори, заступники директорів дитячих шкіл мистецтв, керівники народних колективів.
Оксана Кречковська – начальник відділу культури Мукачівської РДА - у своєму виступі підвела підсумки зробленого в 2017 році, підкреслюючи досягнення, здобутки, найяскравіші творчі заходи та обґрунтовуючи необхідність посилити роботу в окремих аспектах.
Окремо, Оксаною Миколаївною було акцентовано на питанні виконання паспорту бюджетної програми місцевого бюджету за 2017 рік.

Зокрема, культурологічне обслуговування населення в минулому році забезпечували 3 дитячі школи мистецтв, 70 клубних установ, централізована бібліотечна система в яку входять центральна районна бібліотека, районна дитяча бібліотека та 60 бібліотек – філій.
Діяльність галузі забезпечують 325 чоловік, в тому числі 295 чол. творчих працівників. Серед творчого складу 100 – це працівники клубних установ, 73 – бібліотекарі, 115 чол. працівників дитячих шкіл
мистецтв та 7 працівників централізованої бухгалтерії відділу культури. Потреба в спеціалістах забезпечується за рахунок випускників державних мистецьких навчальних закладів, в першу чергу Ужгородського коледжу культури та музичного училища ім.Д. Задора. 
Згідно плану роботи на 2017 рік, проведено ряд районних концертів та урочистих засідань з нагоди загальнодержавних пам'ятних та професійних свят: до Дня Соборності України, Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Міжнародного жіночого дня, вечір-реквієм до Чорнобильської трагедії, Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Дня Конституції України та 72-ї річниці входження Закарпаття до складу України, Дня медичного працівника, 26-річниці Незалежності України, Дня державного Прапора, Дня пам'яті жертв голодомору .
Протягом року в районі проведено 3 фестивалі: IX регіональний фестиваль вертепних дійств та колядницьких груп “Ходімо разом у Віфлеєм»,VII районний фестиваль сімейних та родинних колективів «Мелодії родинних сердець», II районний фольклорний фестиваль ,,Бобовищенське гроно”.

Беззаперечно, Етнофестиваль «Бобовищенське гроно» став яскравою мистецькою подією, туристичною візитівкою району. І в цьому велика заслуга саме працівників культури, які разом з органами місцевого самоврядування, медиками, вчителями, представили багатогранну культуру Мукачівщини.

Новини

Всі новини >>