Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

13.03.2018 | 16:08

Інформація управління агропромислового розвитку

У березні 2018 року проведено тренінг навчального семінару „Аграрні розписки в Україні” за участі першого заступника голови райдержадміністрації Данканича А.А. В тренінгу прийняли участь сільгосптоваровиробники та фермери Мукачівського району, представники: банків, компанії „Дюпон-Піонер”, Державної установи „Держгрунтохорона”, Держпродспоживслужби та інші.

Головним доповідачем виступила Людмила Шурковська представниця проекту „Аграрні розписки в Україні” у Закарпатській області, яка ознайомила присутніх з проектом аграрних розписок та механізмом їх дії. А також, що вони оформляються та завіряються нотаріусом. Мета даного проекту дозволяє аграріям та фермерам залучити додаткові ресурси в свої господарства, покращити доступу до фінансових ресурсів малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок для їх розвитку в майбутньому. Головними партнерами даного проекту є: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України та партнери приватного сектору.

Представники банків повідомили присутнім про можливості проекту аграрні розписки в Україні, які переваги, відсоткові ставки по аграрних розписках вони пропонують, вартість фінансування за аграрною розпискою, виконання та порядок розрахунків за аграрними розписками.

Головний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Закарпатській області Шкріба І.М., наголосила присутнім про дотримання Закону України „Про пестициди та отрутохімікати ”, порядок одержання допуску (посвідчення) на право роботи з пестицидами.

Головний спеціаліст відділу Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Закарпатській області Федак Ю.Ю., повідомив присутніх про проведення сівби ярих культур тільки висококласним насінням, яке пройшло лабораторні аналізи. Наголосив, що насіннєва лабораторія, яка проводить аналізи насіння знаходиться в м. Ужгороді.