Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

13.04.2018 | 15:56

З мешканцями Бобовищенської сільради

Черговий виїзний прийом громадян заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів провів у Бобовищенській сільраді.

Спільно з головою сільради Володимиром Козаком обговорили ряд питань, що стосуються розвитку населених пунктів. Йшлося й про підготовку до проведення у жовтні щорічного районного фестивалю «Бобовищенське гроно», адже левова частка організаційних питань лягає на голову сільради, виконавчий комітет.

Також Олександр Ярославович оглянув дитячий садок. Установа розміщена у адаптованих приміщеннях сільського клубу. Умови для діток – відповідні, але приміщень – замало. Як пояснила завідувач дитсадком, є необхідність на відкриття ще однієї групи, для якої потрібно додаткові кімнати.

Громадяни ж порушували перед заступником голови адміністрації особисті питання, що стосувалися: оформлення соціальних виплат, матеріальних допомог для лікування, післяопераційну реабілітацію, інше. Олександр Ярославович роз’яснив принцип дії районної програми «Турбота», за якою кожен депутат районної ради в межах округу має повноваження надати матеріальну допомогу.

Всі питання, порушені під час прийому, будуть опрацьовані, окремі з них – взяті на особистий контроль заступником голови Мукачівської  РДА О. Богівим до їх вирішення.

Новини

Всі новини >>