Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

20.04.2018 | 15:46

На Мукачівщині змагалися допризовники

Спартакіада серед молоді Мукачівського району з військово – прикладних видів спорту відбулася сьогодні, 20 квітня, на стадіоні в смт. Кольчино.

У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх закладів району: Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Лохівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бобовищенської ЗОШ І-ІІІ ст., Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст., Зняцівської ЗОШ І-ІІІ ст. та команда Закарпатського обласного ліцею-інтернату з ПФВП (поза конкурсом).

Вже традиційно, змагання розпочалися з урочистого підняття Прапору України під виконання Державного Гімну України. Честь підняти державний стяг випала капітанам команд, школи яких у минулому році зайняли призові місця.

З вітальним словом до юнаків звернулися: Олександр Богів – заступник голови Мукачівської РДА, Микола Дуб - Кольчинський селищний голова.

«Життєва місія кожного чоловіка – захистити свою країну, націю, родину, - зазначив Олександр Ярославович, звертаючи до юнаків, - навики, які ви отримаєте у подібних змаганням, обов’язково стануть у нагоді, але на даний час ваш фронт – це навчання, заняття спортом та формування особистості. Успіхів Вам, нехай щастить у всьому!»

Щиро вітав на території Кольчинської селищної ради учасників змагань Микола Васильович Дуб. Селищний голова надав організаційну підтримку у проведенні заходу та зазначив, що виховання молодого покоління  - справа відповідальна та почесна для кожного дорослого.

З правилами проведення змагань присутніх ознайомив головний суддя – Дуда Василь Лукіч.

Олександр Корж – начальник відділу молоді й спорту Мукачівської РДА підкреслив, що Спартакіада серед молоді Мукачівського району проводиться з метою визначення фізичної підготовленості допризовної молоді, розвитку військово – прикладних видів спорту та пропаганди здорового способу життя.

Відтак, команди приступили до змагань у кількох видах спорту, зокрема:

·         біг на 100 м;

·         бігна 1500 м;

·         підтягуванняна перекладині;

·         метання гранати Ф-1 на дальність;

·         стрільба з пневматичної гвинтівки (ПГ).

Призові місця вибороли:

·         І місце – Залужанська ЗОШ

·         ІІ місце – Чинадіївська ЗОШ

·         ІІІ місце – Зняцівська ЗОШ

Приємну місію нагородження виконали: Олександр Ярославович Богів спільно з Миколою Васильовичем Дубом та Олександром Олександровичем Коржем. Команди були нагороджені медалями, грамотами та спортивним інвентарем, який стане у нагоді під час занять спортом.

Новини

Всі новини >>