Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

20.06.2018 | 10:20

Успішна жінка: Яка вона??

C:\Users\Tehnolog\Desktop\Клуб 20.07.18.JPGЗ квітня поточного року у районному центрі зайнятості впроваджено нову форму роботи – створено клуб для жінок «Панянка». Клуб має на меті  гуртувати жінок незалежно від віку та професії і створити комфортні умови для спілкування та розвитку, сприяти особистісному зростанню та мотивації безробітних жінок до праці.

 На першому засіданні клубу розглядалися питання трудової зайнятості та кар’єри - як складової успіху жінки. Наступна тему була не менш важливою, розуміння себе, гармонія із собою та оточуючим світом – обов’язкова умова для успіху жінки.

На черговому засіданні, яке відбулося в Мукачівському районному центрі зайнятості  20 червня поточного року, торкнулися ще однієї складової успіху –  гідності жінки. Тільки вільна жінка, яка відчуває повагу свого чоловіка, дітей, колег та загалом оточуючих, може почувати себе впевненою, йти до мети, бути успішною.

Загалом у нашій культурі та, як каже приказка, сміття із сім’ї не виносять, про сварки та насильство у сім’ї прийнято замовчувати, ховати проблему. Але не завжди вона вирішується сама по собі, на превеликий жаль, часто  наслідки бувають серйозніші, ніж думалося.

Запрошена на засідання клубу начальник відділу у справах сім’ї та дітей УСЗН Мукачівської РДА Віра Сватанова ознайомила присутніх з різними видами насильства, їх проявами та, головне,  протидії цим проявам, законодавчою базою, що врегульовує питання цієї сфери. Обговорили питання і гендерної рівності, що має набагато ширше значення, ніж здається з першого погляду.  Присутні жінки обмінювалися думками та випадками з власного життя.

На завершення засідання жінки дійшли висновку, що є обставини, коли свою гідність треба захищати та мати активну громадську позицію щодо впровадження європейських моральних цінностей.