Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

26.06.2018 | 09:14

Виховання громадянина-патріота. Пріоритетний напрям сучасної держави.

Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Першочерговим завданням нашої держави є виховання громадянина-патріота. В Україні національно-патріотичне виховання дітей та молоді має стати одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку громадянина як високоморальної особистості, яка плекає українські традиції, духовні цінності, володіє відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатна реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства, сповідує європейські цінності, готова до виконання обов’язку із захисту Батьківщини, незалежності та територіальної цілісності України.

з метою координації зусиль місцевих органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства у питаннях реалізації національно-патріотичного виховання на території Мукачівського району, згідно розпорядження голови Мукачівської районної державної адміністрації від 20.03.2018 року № 160 утворено координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при Мукачівській райдержадміністрації.

Чергове засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання відбулося в районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови Мукачівської райдержадміністрації Олександра Богіва.

Про заходи з національно-патріотичного виховання в оздоровчих закладах району доповіла Віра Сватанова - начальник відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Мукачівської райдержадміністрації, яка зазначена оздоровчими закладами району проводиться активна робота у сфері національно-патріотичного виховання молоді. Для дітей, які проходять оздоровлення в літніх таборах Мукачівщини транслюються фільми на патріотичну тематика, проводяться тематичні екскурсії, функціонують гуртки, метою яких є виховання у молоді поваги та любові до української культури, української пісні та традицій українського народу.

Іван Качур – голова Мукачівської районної ради ветеранів України наголосив, що у 2018 році Мукачівська районна рада ветеранів України відзначає 30 річницю від дня заснування і національно-патріотичне виховання дітей та молоді є одним з ключових напрямків у діяльності ради. При раді ветеранів України утворена комісія з національно-патріотичного виховання молоді, через яку забезпечується активна співпраця ради ветеранів України з закладами освіти, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями тощо. Голова ради ветеранів зазначив, що 26 квітня 2018 року відбувся розширений пленум районної ради ветеранів за участі спеціалістів відділу освіти та вчителів шкіл району на якому ґрунтовно обговорили спільну співпрацю ради ветеранів і освітніх закладів району з питань активізації волонтерського руху. Волонтерство це і є патріотичне виховання на практиці, тому на пленумі прийняли постанову залучити до цієї діяльності школярів молодшого віку та усіх учнів району. Розширення волонтерської діяльності зокрема у сфері патріотичного виховання молоді могло б позитивно вплинути на виховання у молоді любові до власної держави, поваги до людей похилого віку.

Олександр Коржначальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА зазначив на території Мукачівського району відбудуться заходи: кубок Мукачівського району з баскетболу; веломараф «Три замки Закарпаття»; фінальна гра кубку Мукачівського району з футболу присвяченні Дню Молоді.