Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

10.07.2018 | 16:34

Мукачівське управління Державної казначейської служби України Закарпатської області інформує:

 КАЗНАЧЕЙСТВО ВПРОВАДЖУЄ ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ МОДЕЛЬ ВИКОНАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

У зв’язку  із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів доводимо до відома,що рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі Казначейства, вступили в дію   з 2 липня 2018 року.

При цьому повідомляємо, що всі реквізити рахунків оперативно відображаються на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Закарпатській області на веб – сайті Державної казначейської служби України.

З метою уникнення втрат бюджетів,у зв»язку зі зміною рахунків,

встановлено перехідний період,на час якого старі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів залишаються діючими.Усі податки та збори перераховані на старі рахунки не втрачаються,не повертаються,не потребують додаткових зусиль на переадресацію,а зараховуються відповідно до визначених призначень та у відповідності до бюджетного законодавства.

На час перехідного періоду – до 11 вересня 2018 року ,виконання операцій як за старими,так і за новими рахунками здійснюються у штатному режимі.Крім того,звертаємо увагу,що рахунки для сплати єдиного соціального внеску з 02.07.18 не змінилися.

 

Новини

Всі новини >>