Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

16.07.2018 | 14:49

Комісійне обстеження

З числа звернень, які надходять від громадян до Мукачівської РДА можна виокремити такі, що потребують комісійного обстеження фактів, викладених заявником. Одне з таких звернень надійшло на ім’я голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая від мешканців села Станова. Для вивчення проблемної ситуації на місці працювала комісія, яку очолив перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. До складу комісії увійшли: Володимир Геленич - головний спеціаліст юридичного сектору, Василь Кунак -  головний спеціаліст відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури, голова села Станово Іван Йовбак, представники сільради та виконавчого комітету Станівської сільради.
Як пояснила заявниця, дощові води підтоплюють її дворогосподарство, оскільки на вулиці перед її будинком відсутній придорожній кювет.

Вивчивши ситуацію, комісія пропонувала виконавчому комітету Станівської сільської ради погодити облаштування придорожнього кювету на даній вулиці. Із заявницею досягнуто згоди щодо впорядкування придорожнього кювету перед її домоволодінням.

Новини

Всі новини >>