Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

19.07.2018 | 15:11

На Мукачівщині дбають про сім’ю, дітей та їх добробут

Захист прав, свобод та інтересів дітей, а також особливості виконання батьками покладених на них законодавством обов’язків щодо виховання та утримання дітей обговорювали на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Мукачівській районній державній адміністрації, яку очолив заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів. Комісія розглянула 19 звернень, третина з яких – встановлення порядку побаченнь та спілкування батьків зі своїми дітьми.

Законодавство України покладає на батьків ряд обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей та передбачає відповідальність за невиконання батьківських обов’язків тому на засіданні комісії з питань захисту прав дитини також розглядалися питання щодо застосування заходів впливу на «горе-батьків».

Окрему увагу приділяли і захисту майнових прав дітей при наданні дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке, або право користування яким мають діти. За наслідками розгляду комісією звернень громадян прийнято відповідні висновки, рішення та розпорядження.

Новини

Всі новини >>