Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

08.08.2018 | 16:41

Засідання районної комісії з ТЕБ та НС відбулося у Мукачівській РДА

Сьогодні, 08 серпня, у Мукачівській РДА відбулося засідання районної комісії з ТЕБ та НС. Провів засідання комісії заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів. Під час роботи комісії розглянули два питання:

1.Про надання допомоги мешканцям с. Лалово, будинки яких постраждали від буревію 06 серпня

2.Про надання допомоги заявниці з села Горонда, будинок якої постраждав внаслідок пожежі.

Як доповів по першому питанню завідувач сектору з питань цивільного захисту Мукачівської РДА Степан Головчанський, до розгляду комісії надійшло 10 звернень від мешканців села Лалово. Зазначимо, 06 серпня, постраждалі від сильного вітру будинки оглянула комісія, яку очолив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Також районна комісія з ТЕБ та НС взяла до відома акти обстежень та дефектні акти відповідної комісії Лалівської сільської ради. На підставі звернень громадян та документів органу місцевого самоврядування, районна комісія прийняла рішення виділити будівельний матеріал, зокрема, шифер, у відповідності до ступеню пошкодження дахів. Варто відзначити, що сільською радою Лалова також буде виділена грошова допомога для придбання будівельних матеріалів.

Комісія розглянула звернення громадянки з села Горонда, будинок якої постраждав від пожежі. Вогонь спалахнув внаслідок потрапляння у дах будинку блискавки. Інцидент стався 08 липня 2018р.

Ознайомившись з документами, фото та актами обстежень, комісія прийняла рішення про виділення заявниці будівельних матеріалів – шиферу та дошки.

Рішення прийняті одноголосно.

Новини

Всі новини >>