Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

20.08.2018 | 14:38

На Мукачівщині готуються відзначити державні свята

День Державного Прапору  та День Незалежності України на Мукачівщині відзначать урочистими заходами й святковими концертами. Про підготовку до вшанування важливих державних свят говорили під час засідання оргкомітету, який очолив заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів.

До складу оргкомітету увійшли:

ВащенокМикола Миколайович -начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Гардубей Ірина Іванівна - в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району (за згодою)

Корж Олександр Олександрович -в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Кречковська Оксана Миколаївна -начальник відділу культури райдержадміністрації

Кунак Василь Михайлович -в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації

Мішіндур Надія Іванівна - заступник керівника апарату - начальник відділу організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації

Русин Оксана Василівна  -начальник архівного відділу райдержадміністрації

Свідерок - Наталія Леонідівна - в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації

Щубер Іван Іванович            начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

На нараді обговорили план заходів, які будуть проведені як у адмінбудівлі Мукачівської РДА та Мукачівської райради, так і в населених пунктах району.

Відтак, урочисті заходи біля адмінбудівлі Мукачівської РДА розпочнуться з підняття Державного Прапору 23 серпня, об 11.00 год., після чого всіх присутніх запросять до великої зали на святковий концерт.

Урочистий захід з відзначення 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України  відбудеться за участі представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників громадськості, правоохоронних та силових структур,  діячів освіти і культури тощо.

Тематичні заходи проведуть і в літніх оздоровчих таборах і таборах із денним перебуванням дітей. В клубно-бібліотечних закладах району готують  книжково-ілюстративні виставки, огляди літератури, фотостенди, проведення літературно-музичних тематичних вечорів та читацьких конференцій на теми, присвячені здобуттю Україною незалежності та державних символів України.

Окрім культурно-мистецьких подій, державні свята вшанують проведенням спортивних заходів, серед яких Кубок Мукачівського району з міні-футболу, який проведуть на стадіоні у селі Бобовище.