Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

31.08.2018 | 16:47

Мукачівський районний центр соціальних служб

30 серпня  2018 року  у приміщенні Мукачівської районної державної адміністрації Мукачівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено чергову групу взаємопідтримки-тренінгу для прийомних батьків та батьків вихователів. Дане зібрання проходило за головуванням заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, за участі начальника служби у справах дітей Мукачівської РДА Наталії Булеци, інспектора ювенальної превенції СП Мукачівського РВП Тетяни Когут та в.о. керівника Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Альбіни Мішко.

 На даній зустрічі розглядалися питання, які в першу чергу хвилюють батьків. Тому Мукачівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено тренінгове заняття на тему: «Вікові особливості розвитку дітей та особливості подолання кризових періодів у вихованні підлітків». Метою тренінгу було  навчити батьків правильно формувати позитивну позицію у спілкуванні з дітьми, підтримувати дорослішання дитини-підлітка і його адаптацію до майбутнього дорослого життя, що в свою чергу допоможе покращити взаєморозуміння в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу та вирішувати конфлікти з дитиною-підлітком без негативних наслідків.

Тетяна Когут (інспектор ювенальної превенції) ознайомила батьків з їх відповідальністю за перебування малолітніх та неповнолітніх дітей у вечірній час на вулицях та у розважальних закладах, закладах громадського харчування  без супроводу батьків чи законних представників.

На даній зустрічі кожен із представників запрошених служб зазначив, що батьки у своїй справі, а саме вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є не самі, а завжди можуть звернутися по адресну допомогу та отримати підтримку.

Такі зустрічі є дуже важливими для підтримки позитивного психологічного клімату у родинах, адже дають можливість батькам поділитися переживаннями у колі однодумців, спільно знайти вихід із проблемних ситуацій,  засвоїти позитивний досвід колег, вдосконалити навички відповідального та свідомого батьківства.

Новини

Всі новини >>