Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Новини

04.10.2018 | 09:25

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Богів провів сьогодні, 04 жовтня 2018 року, чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Мукачівській РДА. Участь у засіданні вищезазначеної комісії прийняли начальники управлінь, структурних підрозділів, секторів райдержадміністрації та представники правоохоронних органів, до повноважень яких належить захист прав та інтересів дітей.

В першу чергу, комісією перевірено всі необхідні документи та надано дозвіл на утворення дитячого будинку сімейного типу і влаштовано дітей з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом комісією розглянуто 19 звернень. 10 з них спрямовані на захист майнових прав дітей, а саме: щодо надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке, або право користування яким мають діти; щодо надання висновку про доцільність/недоцільність визнання дітей такими, що втратили право користування житловим приміщенням; про надання дозволу на реалізацію описаного та арештованого майна, право користування яким мають діти.

Комісія також розглянула спірні питання між батьками, щодо участі у вихованні та спілкуванні з дітьми того з батьків, який проживає окремо від дітей. Зауважимо, що Законодавство України передбачає відповідальність для батьків, які не виконують батьківських обов’язків відносно своїх дітей. Одним з видів відповідальності для таких батьків є позбавлення їх батьківських прав, яке здійснюється в судовому порядку.

За наслідками розгляду всіх звернень комісією прийнято відповідні рішення, висновки та інші акти реагування.

Новини

Всі новини >>