До уваги мешканців Мукачівського району

Управління соціального захисту населення повідомляє що, згідно Постанови КМУ від 27.03.2019 № 309 “Про затвердження Порядку надання комплексної реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу". Для отримання послуг із комплексної реабілітації в реабілітаційній установі державної або комунальної форми власності законний представник подає в управління соціального захисту населення такі документи:

1) заяву про надання послуг із комплексної реабілітації;

2) індивідуальну програму реабілітації, видану медико-соціальною експертною комісією, лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу (для дітей з інвалідністю);

3) висновок лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу (для дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) з рекомендаціями щодо проходження комплексної реабілітації (абілітації) в установі;

4) паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (для дітей з інвалідністю, дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності) або інший документ, що посвідчує особу;

5) документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

6) виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о);

 

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Перелік реабілітаційних установ, який є невичерпним, формується Фондом соціального захисту інвалідів згідно із заявницьким принципом реабілітаційної установи.

Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду, місцевих та регіональних органів. На сьогодні даний перелік складається з 16 установ, які надають послуги з реабілітації.

Остання зміна сторінки: 31-05-2019 14:28