Інформація Мукачівської районної державної адміністрації про оголошення конкурсу з визначення суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Конкурс оголошується на такий об’єкт:

- Назва об'єкта: Земельна ділянка площею 1,0439 га. 

- Місцезнаходження об′єкта: урочище „Няроші”, будинок, 2, на території Кольчинської селищної ради, за межами населеного пункту, Мукачівського району Закарпатської області.

- Цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Претендентам потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать: 1) заява на участь в конкурсі за встановленою формою; 2) копія установчого документа претендента; 3) засвідчена у встановленому порядку копія ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності; 4) копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; 5) конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання неповного пакету документів, заява на участь у конкурсі не розглядається.

Суб’єкт оціночної діяльності несе відповідальність за достовірність поданої ним інформації та документів.

Конкурсну документацію слід подавати до загального відділу райдержадміністрації за адресою: м. Мукачево, вул. Штефана Августина, 21, каб. 311, тел. (03131) 5-51-04, 2-15-38.

Бланки документів для участі в конкурсі можна отримати у загальному відділі апарату райдержадміністрації. 

Термін подачі документів з 14 червня 2019 року по 01 липня 2019 року.

  Дата проведення конкурсу 8 липня 2019 року об 11 годині 00 хв., к.ч., в приміщенні малого залу Мукачівської районної державної адміністрації, за адресою: м. Мукачево, вул. Штефана Августина, 21.

11 червня 2019 року

Остання зміна сторінки: 11-06-2019 15:01