Мукачівщина готується до участі у Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр  - Закарпаття 2019»

Мукачівський район прийматиме участь у Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр  - Закарпаття 2019», що відбудеться 19 вересня 2019 року в м. Ужгород.

 В. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич провів нараду з керівниками відповідних структурних підрозділів щодо підготовки Мукачівського району до участі у вищезазначеному заході. Начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Шкріба доповів, що міжнародна туристична виставка-ярмарок є своєрідним бізнес-майданчиком, на якому обговорюються найважливіші питання розвитку туристичної галузі. Це провідний захід міжнародного масштабу у сфері туризму Закарпатської області –Карпатського Єврорегіону, через який пролягає велика кількість туристичних маршрутів, можливість представлення та просування якісного асортименту всіх видів туристичних послуг Мукачівського району.

Одним з пріоритетних завдань Мукачівщини є облаштування нових велосипедних маршрутів , зокрема «Водоспад Гучало», «Чорна Мочар», «Кленовецькі Озера». Готуючись до заходу заплановано випустити сувенірну продукцію, інформаційні таблиці до історичних місць району: замку «Сент-Міклош», палацу графів Шенборнів, Свято-Димитрівської дерев’яної церкви в селі Вільховиця Мукачівського району та презентаційні матеріали, які висвітлюють весь колорит, красу та поліетнічність Мукачівщини.

Остання зміна сторінки: 09-08-2019 13:56