На Мукачівщині обговорювали питання розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ,,Про внесення змін до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 09.07.2019 року № 150” та розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 29.07.2019 року № 40 ,,Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік” в райдержадміністрації відбулася нарада щодо розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості з сільськими та селищними головами під керівництвом в. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрія Данканича, за участі головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району Вікторії Лані.

Заплановано в поточному році за рахунок субвенції з державного бюджету та за умови приведення у відповідність до норм, визначених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а саме - облаштування будівель пандусами та санвузлами,  придбати службовий автотранспорт для АЗПСМ в смт.Чинадійово,  в селах: Баркасово, Бобовище, В.Лучки, Горонда, Кленовець, Обава, Ключарки, Ракошино, наголосила Вікторія Лані.

     Сільські та селищні голови надали гарантійні листи щодо виконання умов, необхідних для придбання службового автотранспорту для АЗПСМ.

Остання зміна сторінки: 09-08-2019 13:52