На Мукачівщині вирішуються питання забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

08 серпня 2019 року відбулось засідання комісії з прийняття рішення щодо розподілу у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа під керівництвом в. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрія Данканича. Розглядалися наступні питання:

  1. Прийняття рішення щодо спрямування, у 2019 році, коштів субвенції з державного бюджету за напрямами (згідно п.4 Порядку та умов, затверджених постанови КМУ від 15.11.2017 № 877 (в редакції постанови КМУ від 26.06. 2019 № 616).
  2. Визначення кількості дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які взяті  на квартирний облік виконавчими комітетами сільських (селищних) рад Мукачівського району. 
  3. Розрахунок потреби в коштах, необхідних для виплат грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб (згідно п.22 Порядку та умов, затверджених постанови КМУ від 15.11.2017 № 877 (в редакції постанови КМУ від 26.06. 2019 № 616).

Провідний спеціаліст відділу у справах сім’ї та дітей управління  соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Брюхович надала інформацію, що за наслідками проведеного аналізу списків дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, наданих службою у справах дітей райдержадміністрації та районним Центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді – право на забезпечення житлом

має 42 особи з яких 24 взяті на квартирний облік виконавчими комітетами сільських (селищних) рад з метою забезпечення житлом. Таким чином, кількість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою виплати їм грошової компенсації на придбання житла складає 24 особи.

     Потреба в коштах необхідних для виплат грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб складає 7 653 528 грн. (із розрахунку на 1 особу - 31 кв. м. х 10287 грн.).

За наслідками обговорення, комісія прийняла відповідні рішення.

 

Остання зміна сторінки: 09-08-2019 13:54