Патрульній поліції в Закарпатській області – 3 роки

Сьогодні, 28 листопада, урочистий день в Управлінні патрульної поліції Закарпатської області. Третю річницю з дати запуску служби відзначають правоохоронці.

З цієї нагоди в Ужгороді відбулися урочисті заходи. Насамперед, в УПП презентували нове місце дислокації роти тактико-оперативного реагування (ТОР) батальйону УПП, що за адресою: м. Ужгород, вул.. Можайська, 3, розповіли про нові засоби для здійснення охорони правопорядку. А урочисті збори зібрали правоохоронців у актовій залі  ГУ НП України в Закарпатській області.

Відкрив урочисте засідання начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин, який привітав особовий склад патрульної поліції Закарпаття.

Також колег привітав і керівник УПП  Юрій Марценишин.

Відзначалося, що три роки – це невеликий відрізок часу, за який була поставлена робота, збільшилася зона обслуговування, та, що радує, - довіра людей.

Вітав патрульних поліцейських і перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який подякував полісменам за їхню непросту роботу, побажав терпіння, наснаги, досягнення нових професійних здобутків, злагоди та добробуту в домівках, адже підтримка рідних – це важливо для кожної людини.

Кращих полісменів було нагороджено відзнаками Департаменту патрульної поліції України, Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, Мукачівської районної державної адміністрації,  Ужгородської,  Мукачівської та Чопської міських рад, Чопського прикордонного загону, УДСНС України у Закарпатській області, прокуратури Закарпатської області, від Управління служби безпеки України в Закарпатській області.

Грамотами Мукачівської РДА та Мукачівської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, зразкову дисципліну, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю, захисту прав і свобод громадян та з нагоди відзначення 3-ї річниці з дня запуску патрульної поліції в Закарпатській області відзначили:

Михайла Синкулича, майора поліції;

Євгена Рижака, старшого лейтенанта поліції;

Тимура Курака, сержанта поліції

До слова, сьогодні у поліції подвійне свято – свій день народження відзначає Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин.

Захід завершився на приємній ноті – нагородили батьків полісменів, які підтримують своїх дітей та завжди чекають на них вдома.

По завершенню урочистого зібрання всіх запросили для спільного фото.

Остання зміна сторінки: 29-11-2018 15:59