Паводок на Мукачівщині

Внаслідок сильних грозових опадів, що тривали 20- 23 травня 2019 року в районі спостерігались локальні підтоплення поверхневим стоком сільгоспугідь, окремих дворогосподарств, переливи автомобільних доріг місцевого значення, пошкодження берегоукріплень. З даного приводу в Мукачівській райдержадміністрації невідкладно проведено засідання оперативного штабу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника Мукачівської районної державної адміністрації Андрія Данканича за участі начальників відділів та служб райдержадміністрації, керівників організацій та установ, які організовують умови життєзабезпечення населення району.

Внаслідок підтоплення найбільш постраждали помешкання в смт. Кольчино та с.Лісарня.

Рішенням оперативного штабу було сформовано виїзну комісію для визначення ситуації на місцях та прийняття рішення щодо подальших аварійно-відновлюваних робіт. Разом з тим акцентовано увагу на ускладненні паводкової ситуації у низинній частині річок Латориця і Стара та до можливого прогнозованого підтоплення паводковими водами територій окремих населених пунктів, сільськогосподарських угідь.

Силами та засобами Мукачівського міжрайонного управління водного господарства та Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС України в Закарпатській області проводилась робота по відкачці води з підтоплених дворогосподарств.

Остання зміна сторінки: 24-05-2019 11:53