Проведення планового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Данканича відбулось сьогодні, 11 квітня 2019 року, у великому залі Мукачівської районної ради.  На порядок денний комісії винесені наступні питання: про заходи щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення району у весняно-літній період 2019 року; про трагічні наслідки спричинені пожежами та заходи щодо покращення стану пожежної та техногенної безпеки на території Мукачівського району у 2019 році. Затвердження ,,Основних заходів щодо попередження пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей в населених пунктах та на об’єктах економіки району у 2019 році”; про виконання плану заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в епідсезон; про надання допомоги будівельними матеріалами жителям району з районного матеріального резерву.

Начальник відділу Мукачівської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Павло Раковцій звернув увагу присутніх на значний ріст інфекційних захворювань населення Мукачівського району за 12 місяців 2018 року у порівняні з аналогічним періодом 2017 року – у 2-3 рази. Працівниками міськрайонної філії проводиться моніторинг довкілля за факторами середовища життєдіяльності людини та навколишнього середовища у місцях проживання, навчання та відпочинку населення району.

Начальник відділу районного управління держспоживпродслужби Анатолій Мокрицький представив для затвердження план заходів із забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення Мукачівського району у весняно-літній період 2019 року.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Василь Головчанський надав пропозиції щодо надання допомоги мешканцю смт. Чинадійово для відновлення помешкання,  яке постраждало внаслідок пожежі. Комісією дане питання було вирішено позитивно.

Остання зміна сторінки: 11-04-2019 16:13