Питання очистки русла річки Веля обговорили в Мукачівській РДА

Річка Веля – протікає на території Ужгородського та Мукачівського районів. Наразі актуальним є питання щодо очистки русла річки на ділянці №1, що територіально відноситься до Мукачівщини та знаходиться на території Зняцівської сільради. Нараду, на якій обговорили дане питання, провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

На нараді була присутня начальник фінансового управління Мукачівської РДА Інна Бисага, яка підкреслила, що всі заходи, що передбачають фінансування з бюджетних коштів, повинні бути ефективними, принести максимальну користь населенню. Відтак, зазначалося, що для виготовлення кошторисної документації з очистки русла річки, потрібно врахувати думку фахівців профільних відомств.

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич доручив створити робочу групу із залученням фахових спеціалістів, зокрема, в галузі водокористування, для проведення комісійного обстеження стану водойми та визначення видів робіт. До складу комісії також залучать і  представників сільської ради с. Зняцева.

Оскільки річка протікає на території, що межує з Ужгородським районом (Дубрівська сільська рада), до обстеження та прийняття спільних рішень буде запрошено й представників Ужгородської РДА та органу місцевого самоврядування.

«У період опадів річка Веля може бути небезпечною та стати причиною підтоплень дворогосподарств Зняцівської сільської ради, - зазначає Андрій Андрійович, - наше завдання – здійснити всі необхідні заходи, щоб попередити виникнення надзвичайної ситуації».

Остання зміна сторінки: 12-03-2019 17:10