У Мукачівському районному відділенні поліції підводили підсумки проробленоі роботи

У Мукачівському районному відділені поліції Мукачівського відділу поліції проведено нараду по підсумках роботи за два місяці поточного року за участі заступника керівника Мукачівської місцевої прокуратури Костянтина Цапа та першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича.

Як зазначив начальник Мукачівського районного відділення поліції Юрій Огняник, такий формат наради дозволить надати об’єктивну оцінку роботи районної поліції, допоможе спільно напрацювати алгоритм покращення результатів, яких дійсно потребує суспільство, а не показників.

Відтак, Юрій Огняник запросив до короткого звіту всіх керівників відділень та секторів поліції  за напрямками роботи.

Основними проблемами у роботі відділення  є неукомплектованість окремих відділів, секторів, навантаження на офіцерів слідчого сектору, дільничних офіцерів, потребує покращення матеріально-технічна база та забезпечення транспортом дільничих та слідчих. Всі ці проблеми накладаються на велику територію обслуговування  - понад 100 тисяч населення, що проживають у 88 населених пунктах, віддаленість сіл та селищ від районного відділення, яке знаходиться в Мукачеві.

Попри все, поліція району виконує свої функції , забезпечує охорону громадського порядку, профілактує правопорушення та працює над розкриттям тяжких кримінальних злочинів.

«Вся увага поліції Закарпатської області зосереджена на розкритті тяжких та особливо тяжких кримінальних злочинів, - зазначає Юрій Огняник».

Головний полісмен району зазначає, що поряд з цим, важливою є результативна робота кожного відділу, адже, до прикладу, не розкриття побутових крадіжок, тягне за собою зневіру населення у захисній функції поліції.

Висновки щодо співпраці прокуратури та поліції в розслідуванні злочинів висловив заступник  керівника Мукачівської міської прокуратури Костянтин Цап

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич відзначив конструктивну співпрацю з Мукачівським районним відділенням та акцентував на важливій спільній задачі – організації публічної безпеки під час виборів Президента. Поліція  нестиме службу на виборчих дільницях, виконуватиме функції, передбачені чинним законодавством. Відтак,  лише скоординована робота правоохоронних органів, дільничних комісій, органів місцевого самоврядування та районної адміністрації забезпечить дотримання  вимог законодавства під час виборів Президента.

Остання зміна сторінки: 07-03-2019 11:55