Засідання колегії Мукачівської райдержадміністрації

У великому залі Мукачівської районної ради відбулось засідання колегії Мукачівської районної державної адміністрації. У роботі колегії прийняли участь т. в. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Ілля Токар, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови райдержадміністрації Олександр Богів, а також керівники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад.

Про стан розвитку туристично-рекреаційної галузі району доповідав в. о. начальника відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олександр Мущинко.

Мукачівщина володіє потужним туристично-рекреаційним потенціалом, який сьогодні ефективно і раціонально використовується в лікуванні, оздоровленні та відпочинку. За 2018 рік загальний показник кількості туристів склав більш ніж 44167 тис. чол., що свідчить про те, що показник кількості туристів стабільно-зростаючий. В Мукачівському районі розроблено та промарковано 15 пішохідних маршрутів, а також Мукачівщина включена до міжнародного маршруту «Винний шлях» та до водного маршруту по річці Латориця. Туризм сьогодні – це одна з провідних галузей світової економіки, тому головна стратегічна мета розвитку туристичної сфери Мукачівського району полягає у формуванні конкурентоздатної туристичної індустрії, зауважив Олександр Мущинко.

 

Завідувач сектору з цивільного захисту Мукачівської РДА Василь Головчанський інформував присутніх про стан роботи із запобігання та реагування на надзвичайні ситуації і події в районі у 2018 році.

Основні зусилля в роботі сектору з питань цивільного захисту у 2018 році були спрямовані на: забезпечення готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації; проведення попереджувальних заходів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки; проведення технічної інвентаризації захисних споруд; навчання керівного складу органів управління на виконання завдань попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій.

 

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району Вікторія Лані довела до відома присутніх інформацію про реформування галузі охорони здоров’я та декларування населення Мукачівського району в електронній системі E-Health.

Проведена велика робота по підготовці до реформування охорони здоров’я в Мукачівському районі, проведена оптимізація штатного розпису, покращено матеріальне забезпечення ЛПЗ району з метою надання медичної допомоги, діагностики. Реформування медицини в сільській місцевості не можливо без участі органів місцевого самоврядування, їх підтримки, вирішення стратегічних питань, забезпечення структури закладів або їх зміни. Реформування охорони здоров'я першого рівня надання медичної допомоги в Мукачівському районі продовжується, наголосила Вікторія Лані.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію щодо вищезазначених питань прийнято відповідні рішення колегії.

Остання зміна сторінки: 11-04-2019 16:10