Засідання колегії районної державної адміністрації

Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2019 року та організацію літнього оздоровлення дітей у 2019 році говорили сьогодні, 29 травня, на розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації, яке відбулось у великому залі Мукачівської районної ради під керівництвом т. в. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Іллі Токаря.

У роботі колегії взяли участь голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад, керівники служб, установ, організацій району.

Основні надходження до загального фонду бюджету району забезпечили: податок на доходи фізичних осіб, місцеві податки і збори, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та акцизного податку на вироблені в Україні і ввезені на митну територію України підакцизні товари, зазначила начальник фінансового управління райдержадміністрації Інна Бисага та підвела підсумки виконання місцевих та районного бюджетів за перший квартал поточного року.

Начальник управління соціального захисту населення Олександр Немйо довів до відома присутніх, що оздоровлення та відпочинок дітей цьогоріч буде здійснюватися за рахунок державного, обласного та районного бюджетів, а також релігійними і благодійними організаціями, благодійними путівками оздоровчих закладів. Відзначимо, що ряд сільських та селищних рад району виділили кошти на відпочинок та оздоровлення дітей пільгової категорії населення.

Дислокація дитячих оздоровчих закладів у Мукачівському районі у 2019 році нараховує 9 закладів: з яких 4 стаціонарні – ТзОВ «Водограй», оздоровчий табір «Білочка», ДП Клінічний санаторій «Карпати», обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей на базі школи-мистецтв смт. Чинадійово та 5 релігійних благодійних закладів – Мукачівський благодійний фонд «Скеля» с. Кленовець, Закарпатський обласний фонд «Надія милосердя» с. В. Лучки, Християнська благодійна місія «Юний Самарянин» с. Лавки, Релігійна організація Місія милосердя та благодійності «Новий Заповіт», Церква християн віри Євангельської «Елогім» с. В. Лучки.

Прогнозні планові показники по оздоровленню та відпочинку дітей Мукачівського району у 2019 році складають 3000 дітей.

Остання зміна сторінки: 30-05-2019 13:25