Засідання комітету по забезпеченню доступності людей з інвалідністю в Мукачівській райдержадміністрації

Засідання комітету по забезпеченню доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортних інфраструктур провів нещодавно перший заступник Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич.

На виконання Плану заходів щодо створення безперешкодного  життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями  та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 рік „Безбар’єрна Україна” проводиться щомісячний моніторинг по забезпеченню безперешкодного доступу для інвалідів до об’єктів соціальної та громадської  інфраструктур.  

У 2018 році управлінням соціального захисту населення Мукачівської райдержадміністрації видано 821 направлення особам з інвалідністю на забезпечення ТЗР і протезно-ортопедичними засобами реабілітації, та заключено 34 двосторонніх та 85 трьохсторонніх договорів з підприємствами, щодо забезпечення населення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами. В управлінні створено базу електронних карток осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пересуваються на інвалідних візках чи пересування яких обмежене. За матеріалами, поданими медико-соціальними експертними комісіями ця база поповнюється електронними картками таких осіб включаючи індивідуальні програми їх реабілітації.

Остання зміна сторінки: 02-01-2019 16:14