Новини

Підготовка бюджетних установ району до опалювального сезону

В. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич обговорив на нараді з керівниками підзвітних управлінь та відділів питання готовності бюджетних установ району до опалювального сезону.

Питання захисту прав та свобод дітей обговорено на засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Мукачівській райдержадміністрації

В. о. голови  Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Чекан провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Мукачівській РДА. У роботі комісії прийняли участь керівники управлінь, відділів райдержадміністрації та представники служб району до повноважень яких належить реалізація та захист прав дітей.

Мукачівщина активно долучається до розчистки русла річки Латориця

18 жовтня 2019 року комісією у складі начальника Державної екологічної інспекції в Закарпатській області Івана Мартина, в.о. голови райдержадміністрації Олександра Чекана, начальника Мукачівської дільниці Ріми Гєбрін, головного інженера міжрайонного управління водного господарства Любомира Кунця, заступника голови Великолучківської сільської ради Василя Габовди, інспектора з благоустрою В.

ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2021 – 2027 РОКІВ

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) є основним інструментом для забезпечення врахування екологічних міркувань (включаючи здоров’я населення) при розробці стратегічних документів та сприяє сталому розвитку через просування питань довкілля в економічний та соціальний розвиток регіону.

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ ДО 2022 РОКУ

20 жовтня 2019 року, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рік. Програма спрямована на покращення соціального  та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та включає широке коло питань: побудова доріг, створення нових робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат, зокрема Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей.

18 жовтня Європейський день боротьби з торгівлею людьми

        Торгівля людьми (траффікінг) – серйозна соціальна проблема, що загрожує праву людини: на життя, на свободу пересування, на те, щоб не зазнавати тортур.   Торгівля людьми характерна для всіх країн – і економічно розвинених, і держав, що переживають перехідний політичний і економічний період, постраждалих від воєн і локальних конфліктів.

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ ШТРАФІВ ЗА ВІДМОВУ У ПІЛЬГОВОМУ ПЕРЕВЕЗЕННІ ГРОМАДЯН

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ, який був ухвалений парламентом 3 жовтня 2019 року.

ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПОСТАВИВ ЗАВДАННЯ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДВОРІЧНОГО МОРАТОРІЮ НА ПЕРЕВІРКИ ТА ВЖИТИ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗБІЛЬШЕННЯ ЛІМІТІВ ДЛЯ ФОП

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 761/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб – підприємців», спрямований на покращення умов для розвитку підприємництва, здійснення фізичними особами підприємницької діяльності.

Згідно з документом, Кабінет Міністрів має забезпечити створення Координаційної ради з питань розвитку мікро- та малого підприємництва із залученням до її роботи представників громадських організацій, що представляють інтереси малого бізнесу.

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЯКИЙ ПОСИЛИТЬ ЗАХИСТ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВІД НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ ДОЗВІЛЬНИХ ОРГАНІВ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів» № 165-ІХ, який парламент ухвалив 3 жовтня 2019 року.

НА ЗАКАРПАТТІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ ОТРИМАЛИ У ВЛАСНІСТЬ 3 350 ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

На сьогодні учасники бойових дій отримали у власність на території Закарпатської області 3 350 земельних ділянок загальною площею 1440,2452 гектара.