Новини

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ПАКЕТУ ЗАКОНОПРОЕКТІВ ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ, ЗАЯВИВ ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

«Зараз ми готуємо пакет законів щодо децентралізації на всій території України», – повідомив Глава держави в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».
Він зазначив, що у Мінських домовленостях передбачені зміни в Конституції України, пов’язані з децентралізацією. Глава держави переконаний, що Україна повністю виконує свої зобов’язання за Мінськими угодами, і проведення децентралізації відповідає тому, що було підписано.

Засідання дев'ятнадцятої сесії районної ради VІI скликання

12 грудня під керівництвом голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, за участі в.о. голови Мукачівської райдержадміністрації Андрія Данканича відбулося засідання дев'ятнадцятої сесії районної ради VІI скликання. Всі питання, винесені на розгляд сесії було детально вивчено на засіданнях президії, комісії з питань бюджету та постійних депутатських комісіях. Основним питанням засідання сесії було прийняття бюджету Мукачівського району на 2020 рік.

Про роботу колективу «Мукачівського аграрного коледжу» за 2019 рік та перспективи розвитку навчального закладу на 2020 рік

В.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич, 12 грудня 2019 року, взяв участь у загальних зборах трудового колективу ВП НУБіП України «Мукачівського аграрного коледжу». Директор коледжу Садварі Юрій Юрійович звітував про проведену роботу колективу за 2019 рік та перспективи розвитку навчального закладу в 2020 році.

ЗАКАРПАТТЯ, ЛЬВІВЩИНА ТА ІВАНОФРАНКІВЩИНА ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «МАЛЕ КАРПАТСЬКЕ КОЛО»

Для налагодження співпраці та спільних дій, спрямованих на покращення інфраструктурної доступності в центральній частині Українських Карпат,  у понеділок, 9 грудня, у с.Плав'я Сколівського району Львівської області в урочистій обстановці підписано Меморандум про співпрацю у рамках реалізації проекту «Мале Карпатське коло».
Уклали Меморандум: голови Закарпатської ОДА та облради - Ігор Бондаренко і Михайло Рівіс, голови Львівської ОДА та облради – Маркіян Мальський і Олександр Ганущин, голови Івано-Франківської ОДА та заступник голови облради – Денис Шмигаль і Сергій Басараб.

ЗАГАЛЬНІ УЗГОДЖЕНІ ВИСНОВКИ ПАРИЗЬКОГО САМІТУ В НОРМАНДСЬКОМУ ФОРМАТІ 9 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Президент  Французької  Республіки,  Канцлер  Федеративної  Республіки Німеччина,   Президент   Російської  Федерації  та  Президент  України зустрілися 9 грудня 2019 року в Парижі.

Мінські домовленості (Мінський протокол від 5 вересня 2014 року, Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року та Мінський комплекс заходів від 12 лютого 2015 року) продовжують слугувати основою роботи Нормандського формату, держави – члени якого віддані їхній повній імплементації.

До уваги мешканців Мукачівського району

12 грудня 2019 року, о 9 годині 00 хвилин,. заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Шинкарук Ігор Сергійович проводитиме виїзний прийом громадян в Мукачівській районній державній адміністрації. 

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: Я ХОЧУ ПРИВЕЗТИ З НОРМАНДСЬКОЇ ЗУСТРІЧІ РОЗУМІННЯ, ЩО ВСІ СПРАВДІ МАЮТЬ БАЖАННЯ ЗАКІНЧИТИ ЦЮ ВІЙНУ

Президент  України Володимир Зеленський хоче повернутися з переговорів
у Нормандському форматі в Парижі (мають відбутися сьогодні, 9 грудня) з чітким розумінням щодо звільнення українських заручників і щодо відповідальних за припинення вогню на Донбасі. Про це Глава держави заявив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Нарада з питань утримання доріг в зимовий період

Сьогодні, 5 грудня 2019 року, під керівництвом в. о. голови райдержадміністрації Андрія Данканича відбулася нарада з сільськими головами сіл: В.Визниця, В.Коропець, Брестів, Бабичі, Яблунів, Пузняківці, Бобовище, Копинівці, Обава, Станово з питань утримання автомобільних доріг району у зимовий період 2019-2020 років та щодо пасажирських перевезень.

ДОРОЖНІЙ ЕКСПЕРИМЕНТ НА МУКАЧІВЩИНІ БУДЕ ПРОДОВЖЕНИЙ ЗА СПРИЯТЛИВИХ ПОГОДНИХ УМОВ

Перебуваючи постійно в пошуку нових технологій, що застосовуються при будівництві та ремонтах доріг загального користування, а також нових технічних та інженерних рішень, які дозволили б економити кошти платників податків, Закарпатська облдержадміністрація підтримала проведення експерименту із застосуванням нових технологій зі стабілізації ґрунтів на автомобільній дорозі місцевого значення С 070704 Мукачево-Лавки-Лохово, протяжністю 6 кілометрів, балансоутримувачем якої є Мукачівська райдержадміністрація.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, активісти територіальних громад району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Висловлюємо вдячність та подяку всім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадянську позицію у розбудові нашої держави.

Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування за    значний особистий вклад в його становлення та розвиток, а їхній багатий досвід роботи стане для молодого покоління прикладом творчої, активної роботи задля блага нашого народу.