Новини

Розіграш кубку Мукачівського району 2019 з футболу

У неділю, 23 червня 2019 року на стадіоні «Харчовик», щоб визначити кращого між юнацькими та дорослими складами у розіграші Кубку Мукачівського району 2019 року, зустрілися ФК «Кольчино» - ФК «Горонда» та ФК «Кольчино» - ФК «Колос» (В. Лучки). Фіналісти заслужено та достойно подолали всю дистанцію до фінального матчу, демонструючи змістовну та красиву гру. Багаточисельна вболівальницька аудиторія, яка у неділю зібралася на стадіоні, стала свідками двох цікавих та багатих на гольові моменти протистоянь.

Шляхи розвитку туристичної галузі Мукачівського району

Мукачівщина володіє потужним туристично-рекреаційним потенціалом, який сьогодні ефективно та раціонально використовується в лікуванні, оздоровленні та відпочинку людей. Сьогодні на території Мукачівського району нараховується понад 40 туристичних комплексів. Це готельні та готельно-ресторанні комплекси, санаторії, бази відпочинку, сільські садиби. Слід також відзначити санаторно-курортні заклади такі як: «Карпати», «Синяк», «Едельвейс», тощо.

Нарада щодо підготовки окремих медичних закладів Мукачівського району до опалювального сезону

На Мукачівщині триває процес підготовки закладів охорони здоров’я до чергового опалювального сезону. Одним з пріоритетних залишається питання переходу закладу охорони здоров’я в с. Великі Лучки з газового опалення на обігрів електроенергією. В. о.

Ремонт доріг місцевого значення

Село Баркасово, що на Мукачівщині відвідали сьогодні, 24 червня 2019 року в. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич та начальник управління економічного розвитку і торгівлі Ігор Яворський. Мета робочого виїзду – перевірка стану виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги місцевого значення загального користування (В.Добронь-Мукачево) – Баркасово км 0+000-3+600.

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

Шановні державні службовці!

Прийміть вітання із професійним святом - Днем державної служби!

Нарада щодо підготовки до опалювального сезону

Питання підготовки бюджетних установ Мукачівського району до опалювального сезону 2019 – 2020 років стали предметом обговорення на нараді, яку провів сьогодні, 19 червня 2019 року в. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич з керівниками відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації.

Медичні працівники Мукачівщини відзначали своє професійне свято

Лікарська професія потребує люблячого серця і милосердя, вимагає самопожертви, мужності, людяності, глибоких фахових знань і практичного досвіду, прагнення лікувати й рятувати людей. Лише лікар може повернути людині надію на світле і радісне майбутнє. За це він гідний глибокої шани та поваги суспільства.

Шановні медичні працівники!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята - Днем медичного працівника. Дозвольте в цей день подякувати Вам за нелегку та самовіддану працю, професіоналізм, терпіння та постійну боротьбу за людину, її життя і здоров’я.

Віримо, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

КОНКУРС «ПЕРШИЙ КРОК ДО ЗІРОК»

11 червня 2019 року у великому залі Мукачівської районної ради відбулося районне свято художньої самодіяльності дітей дошкільного віку «Перший крок до зірок».

Цей конкурс уже став доброю традицією і набуває все більшого соціального значення, Основна мета конкурсу – виявлення талановитих і обдарованих дітей, пропаганда української пісні та збереження народних традицій.