Новини

АНОНС

29 січня 2020р о 14.00 в Закарпатської ОДА  відбудеться брифінг.
Спікери заходу: 
•    в.о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Гетманенко
•    директор Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Мар’яна Возниця 
•    директор Департаменту комунікацій Національної служби здоров’я України Тетяна Бойко 
Тема: Підготовка Закарпатської області до другої хвилі трансформації системи охорони здоров’я та впровадження програми медичних гарантій. 

Запрошуються представники ЗМІ

ПРО СИТУАЦІЮ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ОБЛАСТІ ТА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

В обласній державній адміністрації 28 січня 2020 року відбулася селекторна нарада з райдержадміністраціями та міськвиконкомами з питань погашення заборгованості виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу, а також обговорювались питання щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм  законодавства в частині  мінімальної заробітної плати. 

ДО КІНЦЯ СІЧНЯ ВСІ ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’ЯОБЛАСТІ ПОВИННІ БУТИ НА 100% ГОТОВІ ДО КОНТРАКТУВАННЯ

У понеділок, 27 січня, в малому залі облдержадміністрації в.о. голови ОДА Олексій Гетманенко провів нараду з медиками краю щодо контрактування лікувально-профілактичних закладів області з Національною службою здоров’я України.

Посадовець повідомив, що в середу, 29 січня в ОДА відбудеться зустріч з директором Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Мар’яною Возницею. В ході цієї зустрічі планується обговорити проблемні питання, які виникають в процесі контрактування закладів охорони здоров’я.

НА ЗАКАРПАТТІ ПРОВЕДУТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ПРОТИДІЇ ПТАШИНОМУ ГРИПУ ТА АФРИКАНСЬКІЙ ЧУМІ СВИНЕЙ

У понеділок, 27 січня, під головуванням в.о. голови ОДА Олексія Гетманенка відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Закарпатській ОДА. Йшлося про епізоотичну ситуацію по високопатогенному грипу птиці та африканській чумі свиней.

У ЗАКАРПАТТІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в м.Мукачево біля пам`ятного знаку «Чоловікам, жінкам, старим та дітям, які були жорстоко вбиті в часи фашистської окупації тільки тому, що вони були євреями», відбувся мітинг-реквієм, під час якого вшановано пам'ять невинно вбитих євреїв.

Разом з рідними та близькими колишніх в'язнів нацистських концтаборів, представниками єврейської громади та міської влади участь у заході також взяв в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Народний депутат України Лаба Михайло Михайлович провів особистий прийом громадян Мукачівського району

Присутніми на прийомі були голова райдержадміністрації Радиш Олександр Ігорович та голова районної ради Михайло Іван Петрович.

До народного обранця звернулися жителі Мукачівщини з питань:  надання матеріальної допомоги на проведення хірургічної операції на серці; курсу оздоровлення в санаторії; сприяння  ремонту доріг району, влаштування в ДНЗ с.Лецовиця внутрішніх вбиралень, ремонту даху та підводу води в  ДНЗ с.Бистриця.

ВІДБУДЕТЬСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Народний депутат України Михайло Михайлович Лаба проведе особистий прийом громадян в приміщенні Мукачівської районної ради, за адресою: Штефана Августина,21,  ІІ-й поверх,  "Депутатська кімната".

Звернутись до Михайла Михайловича громадяни зможуть 27 січня 2020 року з 09:00 до 11:00.

Жнятино: Виїзний прийом громадян.

Голова Мукачівської РДА  Олександр Радиш здійснив виїзний прийом громадян з особистих питань. Цього разу керівник адміністрації спілкувався з громадою села Жнятино.

Жителі с.Жнятино спільно з головою села Іваном Оросом звернулися з проханням, прийняти міри щодо ремонту обласної дороги місцевого значення загального користування, О 070704 Червеньово – Великі Лучки– Гать, км 0+000-21+200, що проходить через населений пункт Жнятино, яка знаходиться в жахливому стані.

Голова Мукачівської РДА Олександр Радиш провів робочу нараду з начальником міськрайонного центру зайнятості Романом Мельничуком

Начальник міськрайонного центру зайнятості розповів про роботу центру зайнятості, який є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, який на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, а також соціальні послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття та здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи, здійснює збір вакансій, проводить інформаційні семінари з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю (для роботодавців), організовує семінари для шукачів робо

Проведено засідання протиепізоотичної комісії.

У четвер  проведено  засідання ДНПК в Мукачівській райдержадміністрацію в роботі якої взяв участь голова Мукачівської райдержадміністрації Олександр Радиш

Про стан епізоотичної ситуації на території Мукачівського району присутніх проінформував начальник Управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василь Туряниця.

За матеріалами роботи комісії прийняті відповідні рішення.