Новини

ПРИЗНАЧИТИ ПЕНСІЮ В «ОДИН ДОТИК». ПРО НОВУ ПОСЛУГУ РОЗПОВІЛИ КЕРІВНИК ТА ФАХІВЦІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ОБЛАСТІ

Цієї середи, 21 серпня, в прес-центрі облдержадміністрації з журналістами обласних засобів масової інформації спілкувались начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Павло Ганулич та начальник управління обслуговування громадян головного управління Наталія Дурунда. 

ПРЕЗИДЕНТ ВНЕСЕ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ВІДТЕРМІНУВАННЯ ШТРАФІВ ЗА НЕРОЗМИТНЕНІ АВТОМОБІЛІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ПЕРШОМУ ЗАСІДАННІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ. ПРОЦЕДУРИ РОЗМИТНЕННЯ ВДОСКОНАЛЯТЬ

Заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка, заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, голова Державної митної служби Максим Нефьодов і новообраний депутат Верховної Ради IX скликання Владислав Криклій провели нараду з представниками автомобілістів і знайшли порозуміння щодо шляхів вирішення проблеми нерозмитнених автомобілів.

НА ЗАКАРПАТТІ ПРОЙДЕ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ «ЗАГАРТОВАНІ ВІЙНОЮ»

ІІІ Всеукраїнський форум учасників бойових дій на сході України «ЗАГАРТОВАНІ ВІЙНОЮ» пройде в найзахіднішій точці України місті Чоп. Інваліди АТО, родини загиблих та учасники бойових дій на сході України матимуть можливість поспілкуватися у невимушеній обстановці.
У програмі заходу пройде урочиста хода учасників бойових дій на сході України, демонстрація озброєння та військової техніки.
Культурна програма заходу передбачає концерт закарпатських артистів та колективів художньої самодіяльності.
Також відбудуться спортивні змагання з жиму гирі та перетягування канату.

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: МОЯ МЕТА – УКРАЇНА, ЯКА Є ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИМ БРЕНДОМ УСЬОГО ПЕРЕДОВОГО ТА СИНОНІМОМ ІННОВАЦІЙ

Президент  України  Володимир  Зеленський  та  Прем’єр-міністр Держави
Ізраїль  Біньямін  Нетаньягу,  який  перебуває  в  Україні з офіційним
візитом, під час перемовин у Києві детально обговорили торговельно-економічні відносини між країнами та інвестиційний потенціал.

«Ізраїль залишається одним із ключових торговельних партнерів України в регіоні Близького Сходу. Наш сукупний товарообіг перевищив 1 млрд доларів США», – заявив Володимир Зеленський за результатами зустрічі.

На Мукачівщині обговорювали деякі питання вакцинації дітей дошкільного та шкільного віку

Оперативну нараду з керівниками загальноосвітніх та дошкільних закладів району провів сьогодні 20 серпня 2019 року в. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. Предметом обговорення стало питання допуску дітей без профілактичних щеплень, зокрема проти кору, до шкіл та садочків. Районний педіатр Наталія Лоя доповіла, що Мукачівський район у достатній кількості забезпечений якісними вакцинами від кору, виготовленими в США та Бельгії.

СТАРТУЄ ПРОЄКТ «LIFT», ЯКИЙ ДОПОМАГАТИМЕ У ПОШУКАХ ГОЛІВ РДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відтак, найкращі HR-и шукатимуть відповідальних керівників, які розвиватимуть курс чесності та відкритості: а саме голів РДА Закарпатської області.
“Ми підтримуємо позицію Президента, тож прагнемо співпрацювати з тими, хто знає, як розвивати нашу країну. На мою думку, це важливий крок для нас. Ті, хто пройде відбір, стануть основою та фундаментом для інноваційних змін України. Тому я хочу знайти свідомих людей, які зможуть керувати та підтримувати напрямки роботи чинної влади”, - зазначив Ігор Бондаренко - голова Закарпатської ОДА.

На автодорогах Мукачівщині тривають ремонтні роботи

В.о. голови райдержадміністрації Данканичем А.А. проведено робочий виїзд з питань капітального ремонту автомобільної дороги місцевого значення загального користування С 070702 Зняцево - Драгиня - Вінкове  км 0+000 –  12+800, на яку в 2018 році виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено тендерну процедуру по закупівлі робіт, укладено договір підряду з ТОВ «Агрошляхбуд-М». Станом на 16.08.2019 року за рахунок коштів державного  дорожнього фонду виконано робіт на загальну суму 1 млн.грн., відремонтовано 500 м. дороги методом вкладання суцільного асфальту.

У Мукачівській райдержадміністрації обговорювали проблемні питання захисту прав дітей

В. о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич провів цими днями засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Мукачівській РДА.  У роботі комісії прийняли участь представники ювенальної превенції, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення та інших управлінь та служб району, до повноважень яких належить захист прав , свобод та інтересів дітей.

В області у повному обсязі виплачуються державні допомоги сім’ям з дітьми

В Закарпатській області мешкає 21 585 багатодітних сімей, в яких виховується 76 888 дітей (з них таких, де виховується 5 дітей – 1 768, 6 дітей – 711, 7 дітей – 360, 8 дітей – 160, 9 дітей – 83, 10 і більше – 26). Станом на 1 серпня поточного року фахівці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації опрацювали 97 пакетів нагородних документів на присвоєння почесного звання «Мати-героїня». Загалом це звання відповідно до Указів Президента України присвоєно 5 917 багатодітним жінкам області, в тому числі 49 жінкам – упродовж нинішнього року.

ЩОДО ДОТРИМАННЯ ТРУДОВИХ ПРАВ НЕПОВНОЛІТНІХ

У четвер, 15 серпня, відбулася робоча зустріч представників Управління Держпраці у Закарпатській області, Служби у справах дітей облдержадміністрації та сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП України в Закарпатській області.
Предметом розмови стала співпраця щодо здійснення державного нагляду за дотриманням гарантованих Конституцією та іншими законами України трудових прав неповнолітніх, недопущення порушень законодавства про працю відносно вказаної категорії працівників.