Новини

Попри війну в Україні продовжують створювати нові індустріальні парки

Сьогодні очільник Мукачівської РВА Сергій Гайдай під час зустрічі з в.о. Свалявського міського голови Мирославою Скрипинець та  представником Київської компанії "ВДЛ" обговорив Концепцію створення індустріального парку “Енерджі Груп”.

Даний індустріальний парк вже за два роки може з’явитися на території колишнього лісокомбінату у Сваляві. Тут планують побудувати завод з виготовлення металопластикових вікон та дверей, розсувних систем та комплектуючих до них.

У селі Лохово Івановецької громади очікують на внутрішньо переміщених осіб та готові їх приймати

В місцевій амбулаторії наявні вільні відремонтовані приміщення, які наразі можуть стати комусь домівкою. Затишні кімнати з необхідними меблями, загальна кухня з повним комплектом техніки, санвузли, пральні машини. 

Сусідство з місцевими медиками буде приємним, лікарі та медсестри обіцяють допомагати та підтримувати нових жителів. До міста недалеко, але і в селі робота для дорослих знайдеться, а для дітей є школа та дитсадок. Загальна кількість людей, яких тут можуть прийняти — близько 30. Перші мешканці вже є — це родина з Маріуполя. 

Що таке консультативно-дорадчий орган?

Консультативно-дорадчий орган (КДО) — це колегіальна установа або орган, який створений при органі влади на постійній чи тимчасовій основі з метою забезпечення участі громадян в управлінні справами через проведення консультацій із громадськістю, попереднього обговорення питань, віднесених до компетенції органу публічної влади та здійснення громадського контролю за його діяльністю.

Правовою основою утворення та діяльності таких органів є Конституція України, закони та інші нормативно-правові акти.

Програма DOBRE запрошує на вебінар «Актуальні питання щодо здійснення публічних закупівель в умовах воєнного стану. Огляд останніх змін».

Учасники онлайн-заходу розглянуть зміни до закупівельного законодавства, які стосуються проведення процедур відкритих торгів, формування вимог до тендерних документацій та оприлюднення інформації про закупівлі в системі Prozorro.

Вебінар буде цікавий для представників органів місцевого самоврядування, місцевих фінансових органів, уповноважених осіб з питань публічних закупівель установ та організацій комунальної власності.

Захід відбудеться 19 квітня о 10:00.

Деталі та лінк на реєстрацію :  https://is.gd/nRmC9J.

Пʼять родин отримали високі державні нагороди своїх синів, чоловіків від Президента України

Так багато болю. Ми не виходимо з жалоби. 

"Кожного разу мені вкрай важко передавати посмертні нагороди родинам Героїв. Підбираєш слова, а все одно розумієш, щоб ти не сказав — не допоможе, біль не забере…
Сьогодні в мене в кабінеті була така концентрація болю і сліз, що ніби життя за вікном зупинилося…" - зазначив очільник Мукачівської РА Сергій Гайдай

Пʼять родин отримали високі державні нагороди своїх синів, чоловіків, кращих для них, рідних…Всі —  військовослужбовці 128 окремої гірсько-штурмової бригади.

Про місцеві бюджети в умовах воєнного стану говоритимуть під час чергового публічного діалогу «Децентралізація на зв’язку»

Основні питання:

  • стратегічні підходи до реформування системи місцевих фінансів
  • взаємозв’язок Стратегії розвитку громади із бюджетним процесом
  • чіткий розподіл повноважень та відповідного фінансового ресурсу
  • внутрішній контроль та аудит
  • проблемні питання виконання місцевих бюджетів у 2024 році (укриття, сплата плати за землю за межами населених пунктів)

Коли: 18 квітня, об 11:00

Взаємодія з ветеранками: що варто пам'ятати про жінок на війні

Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок — військовослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.   

Жінки рятують життя, мінують та розміновують, керують підрозділами, нищать ворога і повертаються додому ветеранками. Їхній досвід вартий поваги й вони так само потребують нашої підтримки у відновленні. 

Зібрали коротку пам’ятку про взаємодію з ветеранками та контакти фондів і організацій, які можуть допомогти психологічно, фізично чи юридично.

Про проведення ІІ туру (фіналу) чемпіонату Закарпатської області з баскетболу серед юнаків та дівчат "Дитяча ліга" (2011 р.н.)

Інформуємо про проведення ІІ туру (фіналу) чемпіонату Закарпатської області «Дитяча ліга» з баскетболу серед юнаків та дівчат 2011 р.н.

Змагання відбудуться 20 квітня 2024 року на базі спортивного комплексу "ЮНІСТЬ" за адресою: м.Ужгород, вул. Заньковецької, 5.

Відповідальна особа за організацію проведення змагань — Зубковський Олександр Юрійович (095 304 9474), представник ГО "Закарпатська обласна федерація баскетболу", член організаційного комітету змагань. 

 

Які форми участі існують?

Основні форми громадської участі в місцевому самоврядуванні:

- дорадчі / консультативно-дорадчі органи (КДО);

- громадські слухання;

- громадські обговорення;

- звернення громадян;

- громадські ініціативи;

- громадська експертиза;

- місцевий референдум;

- консультації з громадськістю;

- органи самоорганізації населення;

- збори громадян за місцем проживання;

- участь в управлінні місцевим бюджетом;

- доручення депутату;

- відкликання депутата;

Українці - це про людяність

Кожен ранок на станціях переливання крові по всій країні черги. Українці хочуть допомагати рятувати.

На жаль, через російську агресію у нашій країні більшає тих, кого потрібно рятувати…
Тисячі людей страждають від рашистського «освобождєнія» та істерик роскомандування у вигляді ракетних атак

Здати кров - це про порятунок

Якщо можете - зробіть добру справу