Новини

ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ІНФРАСТРУКТУРА ЗАКАРПАТТЯ Є ВАЖЛИВИМ ДЛЯ МЕНЕ ПИТАННЯМ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПРЕДСТАВЛЕННІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ

У межах робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Закарпатської області до 2027 року.

Глава держави зауважив, що вже кілька разів приїздив у цей регіон, і висловив жаль, що через пандемію коронавірусу Закарпаття цьогоріч не змогли відвідати тисячі туристів.

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАПРОВАДИВ В УКРАЇНІ ДЕНЬ ВИНОГРАДАРЯ І ВИНОРОБА

Президент Володимир Зеленський підписав указ № 403/2020 про встановлення в Україні професійного свята — Дня виноградаря і винороба, яке відзначатиметься щороку в другу неділю листопада. Про це Глава держави повідомив під час робочої поїздки на Закарпаття.

Виступаючи на представленні Стратегії розвитку Закарпатської області до 2027 року, Президент зауважив, що цей регіон має хороший потенціал у виробництві органічної продукції, зокрема у виноградарстві та виноробстві.

ОТГ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ КОШТИ З ДЕРЖБЮДЖЕТУ В РАМКАХ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ „РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ”

З метою забезпечення деінституціалізації та інклюзії осіб, зокрема осіб з інвалідністю, влаштованих до закладів інституційного догляду та виховання, і запобігання інституціалізації осіб, які належать до вразливих груп, розвитку соціальних послуг та підтримку ОТГ на 2020 рік виділено кошти на реалізацію пілотного проєкту „Розвиток соціальних послуг”.

КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ TRAIN THE TRAINERS ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ В ОБЛАСТІ ЕКСПОРТУ!

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers!

Даний 6-ти місячний навчальний курс послугує' чудовим стартом для консультантів - початківців у експорті, або ж допоможе розвинути вже наявні навички у спеціалістів з досвідом. До навчання запрошуються команди із 5 осіб, представники державного та приватного секторів. Якщо ж не зібралася команда не біда: подавайте персональну заявку, ми знайдемо для Вас особисту dreamteam!

Що включає програма навчання:

COVID-19 - ЗАКАРПАТТЯ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 25 вересня: ✔ 4401 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали ➡ за минулу добу у 73 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР ➡ загалом з початку пандемії у 9490 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 979 медики та 526 діти ➡ 298 людей померло, за минулу добу 0 із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР ➡ Станом на ранок 25 вересня в області проведено 87479 досліджень COVID-19 методом ПЛР, 583 за добу.

УКРАЇНА І СЛОВАЧЧИНА ПІДПИСАЛИ УГОДУ - МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "УЖГОРОД" ВІДНОВИТЬ СВОЮ РОБОТУ

Під час офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Словацької Республіки було підписано низку українсько-словацьких документів.

УВАГА!

Завтра, 25 вересня, Президент України Володимир Зеленський здійснить робочу поїздку до Закарпатської області.

Для акредитації ЗМІ необхідно сьогодні, 24 вересня, до 16:00 надіслати на електронну адресу press@carpathia.gov.ua наступну інформацію:

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО НА ЗАГАЛЬНИХ ДЕБАТАХ 75-Ї СЕСІЇ ГЕНЕРАЛЬНОЇ АСАМБЛЕЇ ООН

Вельмишановний пане Голово!

Ваші високоповажності! Пані та панове!

Від імені України маю честь привітати Вас, пане Бозкир, з обранням Головою 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Вам випало керувати Асамблеєю в непрості часи, коли навіть традиційні міжнародні інструменти та формати можуть не працювати. Тому хочу запевнити, що Україна була, є й буде для вас та ООН надійним партнером, навіть попри те, що сьогодні нас розділяють тисячі кілометрів. 

COVID-19 - ЗАКАРПАТТЯ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 24 вересня:

 4364 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

 за минулу добу у 74 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

 загалом з початку пандемії у 9417 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 974 медики та 523 діти

 298 людей померло, за минулу добу 4 із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАБІГ (АНОНС)

У суботу, 26 вересня, у м.Ужгород (площа Театральна) відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів-захисників України “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”.