Новини

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ відбувся у Кальнику

Наші діти — найкращі. Вони розумні, веселі, дуже креативні, а найголовніше — уже з малих років є справжніми патріотами й дуже хочуть зробити свій внесок у перемогу.

 Сьогодні керманич району Едгар Токар разом з заступниками відвідав благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, який організували школярі та вчителі Кальницької гімназії Великолучківської громади.

На ярмарку можна було придбати вироби ручної роботи та сувеніри, скуштувати різноманітні смаколики, взяти участь в аукціоні чи лотереї. А можна було просто задонатити для наших захисників та захисниць.

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепідемічної комісії Мукачівської РВА

На порядку денному були розглянуті такі питання:

1. Епізоотична ситуація щодо сказу тварин та території Мукачівського району з початку 2023 року.

2. Про реєстрацію випадку сказу 29.11.2023 року в смт Чинадієво.

Очільник Мукачівської РВА Едгар Токар заслухав начальника Закарпатської обласної державної лікарні ветеринарної медицини про реєстрацію випадку сказу та про заходи, які були направлені на збереження епізоотичного благополуччя та недопущення поширення сказу тварин.

Чи знаєте ви, що таке незадекларована праця?

Чи знаєте ви, що таке незадекларована праця?

Це коли ви працюєте без трудового договору, не платите податків і не отримуєте соціальних гарантій.

Це коли ви не маєте права на відпустку, лікарняні, пенсію, соціальне страхування.

Це коли ви не можете захистити себе від неправомірних дій роботодавця.

Це коли ви працюєте на себе і на нього, а не на себе і на країну.

Не погоджуйтеся на незадекларовану працю, бо ви втрачаєте більше, ніж заробляєте.

Задекларована праця — це ваше майбутнє і ваша гідність!

У селі Кальник Великолучківської громади встановили меморіальні дошки двом Героям, які віддали своє життя за Україну

Сьогодні у селі Кальник Великолучківської громади встановили меморіальні дошки двом Героям, які віддали своє життя за Україну: Чупу Едуарду Юрійовичу та Мельнику Олександру Олександровичу.

Чуп Едуард Юрійович, 05.03.1989 р.н., служив в легендарній 128 ОГШБр, загинув 07 червня 2023 р., захищаючи Батьківщину та всіх нас  від підступного та безжального ворога. 

Смертю хоробрих загинув ще один герой громади - Олександр Олександрович Мельник. Солдат 128 ОГШБр поліг за рідну землю 29 серпня 2022 року. 

Ми не забудемо і не пробачимо. Ніколи.

Вічна пам’ять Героям!!

Цифровізуємо країну разом

28 листопада відбулася презентація CDTO Campus — GovTech освітнього проєкту підготовки цифрових лідерів.

Наразі доступні 4 навчальні програми для новачків та досвідчених держслужбовців, які мають бажання ініціювати та реалізовувати державні діджитал-проєкти та отримати досвід віл лекторів з досвідом у цифровій трансформації держсектору.

Довготривала програма «Цифрова трансформація в публічному врядуванні».

Для тих, хто хоче бути CDTO чи цифровим лідером громади

Старт навчання: лютий, 2024

CDTO Campus: в Україні стартує національний проєкт з навчання лідерів цифрової трансформації

Україна запускає проєкт CDTO Campus. Його мета — забезпечити державу кваліфікованими фахівцями для реалізації цифрових реформ, а також підготувати та підтримати держслужбовців, які працюють у сфері цифрової трансформації.

Цифрова трансформація — це один з пріоритетів держави. Уряд прагне, щоб кожна державна структура, громада, місто могли самостійно керувати процесами трансформації. Для цього потрібні люди з лідерськими здібностями, навичками цифровізації, які здатні ініціювати та втілювати зміни, створювати команди, правильно комунікувати проєкти.

Про умисну закупівлю непотрібних товарів, сумнівні тендери й інші можливі факти нецільового використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану

Про умисну закупівлю непотрібних товарів, сумнівні тендери й інші можливі факти нецільового використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану громадяни можуть повідомляти на електронну пошту prozorist@carpathia.gov.ua.

Робоча група «Прозорість і підзвітність» при Закарпатській ОВА, до складу якої, зокрема, входять представники правоохоронних органів, органів контролю, силових структур та інші, буде реагувати на звернення і вживатиме відповідних заходів у разі підтвердження факту таких порушень.
 

Закарпатська ОВА розпочинає інформаційний аудит відкритих даних

Громадськість закликають долучитися до електронних консультацій, які тривають у форматі опитування на порталі Допомога Закарпаття (https://dopomoha.carpathia.gov.ua/archives/11839) до 8 грудня включно.

Поділіться власним досвідом та враженнями щодо того, наскільки ефективно й прозоро апарат і структурні підрозділи обласної військової адміністрації впроваджують політику відкритих даних.

Засідання штабу територіальної оборони Мукачівського району

Очільник Мукачівської РВА Едгар Токар провів засідання штабу територіальної оборони Мукачівського району, в якому взяли участь голови та представники місцевих рад.

Командир 70 - го окремого батальйону ТрО майор Іван Феськов проінформував присутніх про виконання бойових завдань підрозділом та стан матеріально - технічного забезпечення.

Обговорили утримання доріг на території краю в зимовий період 2023-2024 років, під час якого кожен голова доповів про ситуацію в громаді.

Інформуємо про проведення відкритого обласного турніру памʼяті Фірцака-Кротона з важкою атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2009 р.н

Змагання відбудуться у термін 16-17 грудня, за адресою с.Дусино вул.Миру, 85

Програма проведення змагань:
16.12 - 10.00 - робота командної комісії;
11.00 - виступ дівчат;
11.30 - урочисте відкриття змагань;
13.30 - виступ юнаків
17.12 - 10.00 - виступ чоловіків
16.00 нагородження переможців та призерів, урочисте закриття змагань.

До участі у змаганнях допускаються спортсмени міст, територіальних громад та спортивних шкіл.

Склад команди: 10 юнаків + 5 дівчат + 2 тренери — представники + 1 суддя.