Чудові місця Мукачівщини, які варто відвідати кожному

Мукачівський район прийматиме участь у одному з провідних заходів міжнародного масштабу у сфері туризму Закарпатської області – Карпатського Єврорегіону, Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр - Закарпаття 2019», що відбудеться 19 вересня 2019 року в м. Ужгород.

Мукачівщина багатонаціональний, унікальний за великою кількістю визначних історичних пам’яток, неповторний у своїй красі гір, лісів, ландшафтів край.

Мукачівський район на туристичній ярмарці презентуватиме пам’ятки архітектури, що заслуговують на увагу туристів, серед яких: замок Сент-Міклош в смт. Чинадійово, пам’ятник національного значення – Мисливський замок Шенборнів, дерев’яна церква Святого Дмитра збудована у XVII сторіччі, яка розташована в селі Вільховиця, сучасні туристично-рекреаційні комплекси, дитячі оздоровниці, веломаршрури різної складності та інші відпочинкові зони.

Велика кількість туристичних маршрутів Мукачівщиною дає можливість побачити неповторні краєвиди, насолодитись надзвичайно чистим повітрям, джерельними та мінеральними водами.

Участь Мукачівщини у Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр - Закарпаття 2019»  сприятиме популяризації району, збільшенню потоку туристів, залученню інвестицій, в тому числі міжнародних, наповненню районного бюджету.

Остання зміна сторінки: 10-09-2019 13:51