ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У селі Бобовище, що на Мукачівщині з 4 по 7 червня учнівська молодь з усіх районів та міст Закарпатської області змагалась за звання кращого у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Організатори підготували чи мало інтелектуальних та спортивних конкурсів і завдань серед яких: інтелектуальна вікторина «Відун», конкурс Української патріотичної (народної) пісні, фізкультурно-спортивний комплекс «Козацький гарт» (перетягування линви, віджимання, метання гранати на точність, підтягування на перекладині), туристично-спортивний комплекс «Козацькими стежками» (смуга перешкод за козацькою легендою, топографія, орієнтування за допомогою азимутів тощо), військово-прикладний комплекс «Козацька звитяга» (конкурс строю та пісні «Впоряд», стрільба з пневматичної зброї, таборування та надання першої долікарської медичної допомоги).

У запеклій боротьбі за звання кращої команди області та можливість представити Закарпаття на Всеукраїнському етапі гри всі учасники змагань продемонстрували свої найкращі спортивні та інтелектуальні можливості. Перед суддями постала не легка задача обрати найкращих з кращих шкільних команд, які гідно представлятимуть Закарпатську область у наступному етапі гри.

За підсумками конкурсів переможцями у ІІ етапі Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стали рій «Патріот» Міжгірського району. Друге місце посіли рій «Гайдамаки» м. Мукачево. Бронзовим призером стали рій «Лицарі волі» Великоберезнянського району.

Приємно відзначити, що рій «Патріот» Мукачівського району посів друге місце у конкурсі української патріотичної пісні, а Любовицька Каріна виборола третє місце у конкурсі «Віджимання з упору лежачи».

Остання зміна сторінки: 11-06-2019 15:45