На одному з сільськогосподарських підприємств Мукачівщини відзначили свято врожаю

В с. В. Лучки у ТОВ „БЛУ БЕРРІ” відзначили День поля за участі в. о. голови райдержадміністрації Андрія Данканича, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Іллі Йовбака, провідного інспектора агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайла Мацоли.

Працівники ТОВ „БЛУ БЕРРІ” продемонстрували посадку насадження чорниці (лохини високорослої),  здійснених у лютому - квітні  2019  року за схемою садіння 3,5 х 1,0 м.

У відповідності до п.5 пп. 2 постанови Кабінету Міністрів України  від   15 липня 2005 р. № 587 (із змінами та доповненнями) ТОВ „БЛУ БЕРРІ”  отримало бюджетну допомогу за придбання саджанців (лохини високорослої).

На сьогодні цю культуру вже вирощують майже в усіх регіонах України, де дозволяють природні умови. Загальна площа посадки лохини в районі становить 89,0 га. Ця цифра з кожним роком збільшується. Лохина — найдорожча ягода серед тих, що вирощують в країні, середня вартість її становить 150-200 грн/кг.  Вона має непогану врожайність. В середньому, в перші роки плодоношення ягода може давати до 1 т/га. Загалом рослини плодоносять до 50 років.

Остання зміна сторінки: 11-09-2019 10:18