Організаційна нарада відбулася в Мукачівській РДА

Провів нараду т.в.о. голови Мукачівської РДА Ілля Токар за участі:  першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керуючого справами Мукачівської РДА Олександра Чекана, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів, служб та відомств району.

Грудень – це період підведення підсумків по всім напрямкам роботи та планування на рік наступний. На цьому наголосив т.в.о. голови Мукачівської РДА Ілля Токар, акцентувавши увагу на необхідності  виокремлення проблемних питань. Також Ілля Іванович зауважив на посиленні взаємодії як з органами місцевого самоврядування, так і з відповідними структурними підрозділами Закарпатської ОДА. Саме тісна співпраця є запорукою успішного вирішення всіх поточних питань  й проблемних моментів.

Під час наради торкнулися робочих питань управлінь та відділів, зокрема:  щодо нарахування субсидій, щодо напрацювання механізму компенсації перевізникам за послуги пільгового перевезення. Обговорили й стан справ в сфері роботи закладів освіти: здійснення поточних  та капітальних ремонтів в окремих закладах, роботу над відкриттям інклюзивного центру. Торкнулися й проблемних питань щодо забезпечення якісною питною водою у достатній кількості окремих дошкільних закладів.

На контролі в т.в.о. голови Мукачівської РДА Іллі Токаря  знаходиться й питання здійснення ремонтів доріг загального користування місцевого значення. Ілля Іванович акцентував на необхідності оновлення технічних паспортів автошляхів, які Мукачівська РДА взяла на баланс з 01 січня 2018 року.

Василь Головчанський  - завідувач сектору з питань цивільного захисту повідомив всіх присутніх проте, що  єдина система цивільного захисту населення України переводиться в режим особливого періоду 

Відтак, 4 та 5 грудня відбудуться командно-штабні навчання щодо дій в особливий період.

По підсумках наради т.в.о. голови Мукачівської РДА І.Токарем  дано ряд доручень щодо вирішення проблемних питань.

Остання зміна сторінки: 03-12-2018 16:30