Призначення субсидій сім’ям Мукачівщини за особливих обставин

Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог окремим сім’ям за особливих обставин відбулося в Мукачівській райдержадміністрації. Очолив комісію перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич.

Після перевірки зазначеної у зверненнях інформації, включно з виїздом відповідних фахівців управління соціального захисту населення Мукачівської РДА за місцем проживання заявників та вчинення інших підготовчих заходів, заяви громадян було подано на розгляд комісії.

Таким чином  на засіданні розглянуто 195 звернень щодо призначення житлових субсидій та соціальних допомог сім’ям за особливих обставин.

Розглянувши справи громадян, комісією прийнято рішення про призначення субсидії: малозабезпеченим сім’ям (платне навчання), якщо середньомісячний дохід менший від мінімальної заробітної плати по фактично отриманим доходам; з одним прожитковим мінімумом для осіб, які ведуть догляд за інвалідами та пристарілими; на додаткову площу; якщо у складі сім'ї є працездатні особи, у яких відсутні доходи; житлову субсидію на фактично проживаючих осіб; на орендоване житло. У випадку подання недостовірних відомостей про всіх членів сім’ї домогосподарства та згідно постанови КМУ від 17.10.2018 року № 841 (перебування членів домогосподарства за кордоном сукупно більше 60 днів) комісією приймається рішення відмовити у призначенні житлової субсидії.

Остання зміна сторінки: 11-01-2019 14:56