ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Для прискорення дозрівання сої та соняшнику у разі потреби, а також можливості проведення своєчасного механізованого збирання їх урожаю ефективним є проведення десикації посівів. Одночасно з переджнивним підсушуванням рослин поля звільняються від багаторічних бур'янів під наступні культури.

Десикацію сої рекомендується проводити у фазу початку побуріння бобів нижнього і середнього ярусів (за вологості насіння 35-40%) з використанням препаратів згідно з «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» на основі діючих речовин: дикват, дикват іон, дикват дибромід, солі гліфосату, глюфосинат амонію.

Десикацію соняшника рекомендується проводити у фазу початку побуріння кошиків за високої вологозабезпеченості і вологості насіння 25-30% з використанням препаратів на основі діючих речовин: солі гліфосату, дикват, дикват дибромід, дикват іон, глюфосинат амонію, згідно з «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

Препарати необхідно підбирати для конкретної культури, зважаючи на особливості їх дії, дотримуватись рекомендацій щодо норм витрати, термінів проведення обробітків.

При роботі з засобами захисту рослин слід дотримуватись державних санітарних правил та правил техніки безпеки.

Остання зміна сторінки: 06-09-2019 13:06