Засідання колегії: у Мукачівській РДА підсумували розвиток району за 9 місяців 2018 року

Засідання колегії відбулося в Мукачівській РДА.

Провів засідання т.в.о. голови Мукачівської РДА Ілля Токар за участі: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівника апарату адміністрації Олександра Чекана, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

Під час засідання заслухали п’ять питань порядку денного. По першому питанню, що стосувалося підсумків соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2018 року, інформувала заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі Наталія Галянт.

Обговорили також і підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців поточного року. Як зазначила начальник фінансового управління Мукачівської РДА Інна Бисага, рівень виконання планових показників районного бюджету за 9 місяців становить 105.1%, сільські бюджети виконані на 110,7%, селищні – на 94,8%

Про   стан  впровадження  в  районі  норм  Закону  України  ,,Про освіту” доповів начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Ващенок. Доповідаючий акцентував на основних тезах Закону, змінах, які торкнулися системи   освіти, зокрема, щодо суттєвого посилення повноважень засновників освітніх закладів (районної або місцевих рад) та самих керівників навчальних закладів. У Мукачівському районі функціонують 68 загальноосвітніх закладів, з яких: 20 школи І-ІІІ ст., 27- школи І-ІІ ст.., 21 – школи І ступеню та НВК

Всього в ЗОШ району навчаються 11 754 учнів.

Впроваджують у районі і Концепцію Нової української школи. Так, Мукачівщина ще в минулому році була одним з пілотних районів, де на базі Чинадіївської ЗОШ  І-ІІІ ст.. апробовано систему НУШ.

В поточному навчальному році за новою освітньою програмою навчаються 1280 учнів у 90 перших класів.

Про стан забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Мукачівському районі доповіла начальник служби у справах дітей Наталія Булеца.

Наталія Володимирівна зазначила, що на обліку служби у справах дітей перебуває 250 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  а також 71 дитина, яка проживає у сім"ях, де батьки ухиляються від  виконання своїх обов’язків.

Завершили засідання колегії обговоренням проекту бюджету району на 2019 рік.

Остання зміна сторінки: 29-11-2018 10:14