
15 листопада 2021 року під головуванням першого заступника голови Мукачівської райдержадміністрації відбулось позапланове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто наступні питання:
І. Про забезпечення гарантованого енергоживлення закладів охорони здоров'я, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19 на території району
II. Про забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації в області
III. Про готовність господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року та до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із забезпеченням теплопостачання споживачам, під час проведення опалювального сезону 2021/2022 року
IV. Про стан техногенної безпеки потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки області
Як зазначив Святослав Туз, станом на 9 листопада 2021 року на території Мукачівського району функціонує 2 заклади охорони здоров'я, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19. За наявною інформацією всі заклади забезпечені автономними джерелами живлення різної потужності, однак у багатьох лікарнях наявної потужності генераторів не достатньо для забезпечення потреби всіх пацієнтів, що потребують кисневої підтримки, особливо гостро стоїть питання про забезпечення гарантованого енергоживлення кисневих концентраторів.
"Нам необхідно провести перевірку готовності електромережі у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19 на території району, до роботи в умовах підвищеного навантаження у разі ускладнення епідемічної ситуації в районі та у разі значного пониження температури у зимовий період" - наголосив перший заступник голови Мукачівської РДА.
Тож комісія вирішила у випадку відсутності у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19 власних автономних джерел енергопостачання достатньої потужності - розробити та затвердити порядок їх залучення з інших установ і організацій, при потребі укласти відповідні договори (плани заходів, інструкції) на їх залучення.
Щодо другого питання присутніми було прийнято рішення забезпечити здійснення заходів щодо запобігання виникненням аварійних ситуацій на об'єктах та мережах водопровідно-каналізаційного господарства.
З метою належного реагування на можливі надзвичайні ситуації зимового періоду 2020-2021 років, пов'язані з погіршенням погодних умов, порушенням сталої роботи транспортної інфраструктури, систем енерго-, газо-, тепло-, водопостачання, зв'язку, а також інших систем житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери вирішили організувати та забезпечити постійний моніторинг ситуації на території району й оперативне реагування на виявлені загрози; утримання в готовності сил і засобів, що можуть бути залучені до виконання робіт із попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, характерних для зимового періоду;стабільну роботу систем зв'язку, енерго-, газопостачання району.
Також Святослав Туз доручив організувати спільні комісійні перевірки всіх будинків (пансіонатів) для людей похилого віку, інших соціально-незахищених верств населення незалежно від форм власності на предмет готовності безпечного функціонування в осінньо-зимовий період.
Наостанок комісія затвердила „Перелік потенційно-небезпечних об'єктів Мукачівського району", „Перелік небезпечних ділянок, територій, інженерних споруд Мукачівського району" та „Перелік об'єктів підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню СРВНС.
Остання зміна сторінки: 15-11-2021 10:04