Енергозбереження

Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад

Департамент інформує, що Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки українсько-німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (GmbH) в рамках проекту Реформи у сфері енергоефективності в Україні, заплановано проведення інформаційного семінару „Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад” для представників територіальних громад Закарпатської області: районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівників бюджетних установ усіх рівнів, голів ОСББ, асоціацій ОСББ, управителів багатоквартирних будинків.
    Під час семінару буде презентовано напрацювання щодо імплементації Директиви 27 ЄС „Про енергоефективність”, Закону України „Про фонд енергоефективності”. Учасники матимуть можливість поставити запитання, пов’язані з енергоефективністю в громадах, представникам Мінрегіону, GIZ (GmbX), експертам у сфері енергоефективності.
До участі у зазначеному заході запрошуються студенти вищих навчальних закладів, представників громадських організацій області.
Всіх охочих взяти участь в розгляді питань у сфері енергоефективності запрошуємо на інформаційний семінар, який відбудеться 14 вересня 2018 року (початок о 12 год.) у великому залі засідань облдержадміністрації (м. Ужгород, пл. Народна, 4, II поверх).

Остання зміна сторінки: 18-09-2018 14:34